Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. március 23.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyulladáscsökkentő szappan pattanásos, zsíros bőrre teafa és levendula illóolaj, valamint sárga agyag és jojoba olaj kombinációjával. Komplex hatóanyagai segítségével mélyen tisztít, fertőtlenít, összehúzza a pórusokat.

Kifejezetten a pattanásos, aknés, gyulladt, zsíros bőr tisztítására fejlesztették ki a Teafa szappant jojoba olajjal. Használható intim szappanként, valamint sminklemosó szappanként is.

Összetevők: szappanosított extra szűz olívaolaj, szappanosított kókusz-, pálma és ricinusolaj, sárga agyag, bio jojoba olaj,   teafa illóolaj, levendula illóolaj,  geránium illóolaj

crazy cat lady

2014. május 27.

eleinte nagyon szuper volt, majd egy idő után nagyon durván szárított és rosszabb lett tőle a bőröm. :( kézmosásra használtam el,arra jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Ency

2013. november 18.

Két hete használom ,de semmit sem csinált a zsíros bőrömmel ,az biztos hogy az árát nem éri meg, inkább a yamunát fogom kipróbálni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

feilixia

2013. október 18.

Még nincs egy hete, hogy használom, de muszáj idejönnöm lelkendezni. :) Eddig drogériás bőrradírokkal gyömöszöltem az arcom, és féltem picit, hogy kezdetben zsírosodni fog, ha áttérek bióra. De nem így történt. Gyakorlatilag az első használat után éreztem, hogy megkönnyebbül a bőröm, a pattanásaim 1-2 nap után hámlani kezdtek, aztán a régi pattanások hegei is - csak úgy önszorgalomból. A problémamentes helyeken viszont tényleg bababőrt csinál, erre nincs jobb szó. Hamarosan a teafás shea vajat is megveszem hozzá, addig cipelem magammal mindenhová a hidratálóm a kis hámlások miatt. :P Ha bármi problémát okozna hosszútávon, majd jelzem itt, de bízom benne, hogy jóban leszünk.

Update
A jól bevált samponomat kezdi megszokni a hajam (azaz hajmosás után egy nap alatt csatakosra zsírosodik), úgyhogy bedühödtem, és kipróbáltam samponként is ezt a csodaszappant. Tökéletesen eloszlatható, nagyon kevés elég belőle és hatalmas habja lesz. Alaposan tisztítja a hajat, szóval a zsírosodás később jelentkezett, mint szokott, de sajnos a hajvégekkel nincs jóban, nagyon sprőd lettem tőle. Kár, mert jó lett volna egy körben letudni az álomarclemosót az álomhajmosóval, de még vadászgatom kell ezek szerint...

Viszont a csoda miatt, amit az arcommal művelt az elmúlt hónapokban, szívem szerint tíz csillagot adnék rá, szóval senki ne értékelje lehúzásként a hajmosós afféromat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Update

nagyszandi94

2013. július 23.

Kb. 2 hónapja használom. Nagyon finom krémes habja van, szárító hatás csak nagyon-nagyon ritkán jelentkezett. Mellette esténként a teafás balzsamot használom. Gyulladt pattanásom már sokkal ritkábban jön elő és a bőröm is kevésbé zsírosodik a T-zónában, úgyhogy én elégedett vagyok vele. Nagyon jól tisztít, érezni, hogy leszed mindent koszt az arcomról. Tervezek még rendelni ilyen szappant más szappanokkal együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

k001

2013. június 5.

Pattanások ellen kezdtem el használni ezt a szappant és az Alora teafás balzsamját néhány héttel ezelőtt. Reggel és este mosom meg az arcom a szappannal, utána még a vizes arcomra kenek egy keveset a balzsamból. Az esti arcmosásnál arckefét is használok. Azóta még nem volt egyetlen pattanásom se, a meglévő mitteszerek is mintha kezdenének eltűnni, az arcom, mint a babapopsi, és egyre fehérebb és "makulátlanabb", csillagos ötös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Nessy

2013. május 7.

Update:
A legjobb arclemosóm eddig, és még a sminket is megfelelően eltávolítja. Másfél hónap után még kb. 3/4e meg van, napi kétszeri használat mellett, így nagyon gazdaságos.

Kicsit szárít ez a szappan, de segít a gyulladások csökkentésében. Ha utána használjuk a Teafa balzsamot, nagyon kellemes érzés, és komplett bőrápolást tesz ki. (Kb. egy hete használok 5%-os Akneroxidot is, arról picit később írok, és valószínű hogy az is rengeteget segített a bőrképem rohamos javulásban.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Update:

ágica

2013. április 4.

Kb 3 hete használom ezt a szappant. Még van belőle egy hétre biztosan elegendő adag, így megéri az árát. A barka fonal honlapját dobta ki a google, mint beszerzőhelyet.(ismeretlen webshopból nem szoktam rendelni, mert csak nagyobb adagot éri meg megrendelni a szállítás miatt) Maga a szappan gyenge gyógynövényillatú, nekem tetszik, bár egyáltalán nem intenzív, szóval aki nem szereti, annak is kibírható:) Problémás, miteszeres, pattanásos bőrre használom, arc, dekoltázs, hát tisztításához napi 2x. Sajnos nagy változást nem hozott, viszont jól tisztít és habzik, illetve hatalmas pozitívum, hogy nem fénylik a használata után a T-vonal sem. Picit szárít, bár én éjszakára egy elég tömény hidratálót használok, szóval nekem ez nem probléma. Viszont ár-érték aránya nagyon jó, és bele fogok vágni egy rendelésbe is, mert lenne még mit kipróbálnom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>