alouette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. június 30.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkoholmentes

DianaS

2016. szeptember 13.

Én kéztörlőnek használom utazáskor, bajom nincs vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Én kéztörlőnek használom utazáskor, bajom nincs vele. :)

Chidori

2016. január 1.

Nagyon nagyon ügyelnem kell rá, hogyan szedjek ki belőle egyet úgy, hogy ne jöjjön ki vele együtt a többi :( engem felbosszant, nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 1.

Maniac

2014. december 8.

A Többi Alouette kendőhöz hasonlóan ő is megfelelő, masszív, de nem csikar, elég nedves, viszont az illatával nem vagyok annyira kibékülve, friss helyett inkább kissé férfias, ami engem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

trisztan

2014. július 25.

Nagyon akciós, kuponos megoldással vettem kipróbálás gyanánt, de ha még drágább is a dm-es változat akkor is maradok annál. Meg sem közelíti a dm saját márkás változatot. A lapok ugyan nagyobbak, de sokszor nehéz 'szétszedni', nem annyira nedves mint szeretném, meg úgy mindent összevetve nálam nem az újra vevős fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol