Alpha-H

Ár:   £36.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. július 8.

Ár:   £36.95
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az arctisztító krém a bőrápoló szertartások első lépése lehet: eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket anélkül, hogy a bőr finom pH-egyensúlyát károsítaná. Sheavaj-tartalma miatt az arc lágy és hidratált lesz, míg az AHA ösztönzi a kollagén szintézisét, hogy kisimultabbá váljon a bőr.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

karaibrahimgil

2019. július 9.

A Cult Beauty oldalán eléggé jó véleménnyel vannak róla. Utazások alkalmával szoktam magammal vinni a travel size méretű változatát, de nem vagyok érte oda különösebben, mert a kombinált bőröm kissé zsíros érzetű marad az arctisztítást követően is, valószínűleg a sheavaj-tartalom miatt. Szerintem száraz vagy érett bőrrel érdemesebb kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.