Altapharma

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   300 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofbar77, az összetevőket feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2020. március 1.

Kiszerelés:   300 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Tejcukormentes étrend-kiegészítő tabletta. Vegetáriánusok is fogyaszthatják.

Miamacska

2020. február 15.

Az egyik legjobb. Szedtem mindenfelet mar, de egyik sem volt annyira hatasos mint ez. A hajhullasom minimalisra csokkent, nott is tole es a toredezes is elhanyagolhato. Ize, szaga mint egy jo pofa söré, en szeretem a sört, szval nekem nincs vele bajom. Ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

vszilvi94

2019. október 20.

Rengeteg babahajam nőtt tőle, illetve azon felül is gyorsabban nőtt szerintem tőle a hajam. A második dobozzal szedem jelenleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Floree

2019. július 1.

Valamikor áprilisban vettem a terméket, hajnövesztés céljából. Mivel közben levágtam a hajamból egy keveset, nem tudom mekkora a hatásfoka. De a hajam jó állapotban van a szedése óta, és nem töredezik annyira. És mintha gyorsabban is nőne, bár nekem amúgyis gyorsan nő a hajam. Mindenesetre rosszat nem tesz. :D Nekem tetszik az illata (fincsi sörös...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Pantene

2019. január 3.

Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem egész jól rendbe hozta a hajamat. Szeptember óta szedem, erősödött és dúsult is tőle, babahajam is sok nőtt. A szaga és íze borzalmas, de egy kúrát kibírtam vele. Talán ősszel ismét újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

AppleMaple

2018. december 10.

Azt hittem hosszúkás formájú és valamivel be van vonva. Akkor talán jó is lenne. Én nagyon nehezen tudok lenyelni tablettákat stb ezért mindig, minden helyzetben olyan kapszulákat választok amiknek hosszúkás a formája és kivűlről "sikamlós" a tapintása. Azokat le tudom nyelni. Viszont a kerek és lapitott C vitamin formától ki tudnék szaladni a világból. Emiatt nekem ez nem használt semmit, mert nem tudtam bevenni. Végül a kutyáinknak adtam, nekik bejött az ize és a bundájuk is szebb lett. Azért adok két csillagot, mert számomra ez pénzkidobás, bár a kutyáknak jó volt - csak éppen nem nekik szántam volna. Ja és a lényeg, hogy megtévesztő a kép, mert ha ezt még ott akkor jól láthattam volna, akkor meg sem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Ancsuk

2018. augusztus 17.

Kb. 1 hónapnál tartok első hétben én 1x4 szemet vettem be semmi bajom nem volt de utána tartottam a napi adagot. Illata egy az egyben kutyakaja szóval gyors letudom valami gyümölcslével, hogy ne érezzem. A hajam erősebb és fényesebb lett bár mellette Dr. Chen ginzenges hajsamponját használnom nyilván az is közre játszik, hajhullásom mérséklődött szerencsére

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Barackvirag1

2018. június 20.

Több doboz elfogyasztása után (napi 3 szem) az égvilágon semmi hatását nem látom, egy szál új babahajam nem nőtt, a körmöm ugyanúgy törik, a bőrömön sincs semmilyen változás, és még a szaga is rettenetes, de attól eltekintenék, ha használna valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

nyarivani

2018. május 25.

1 hete használom, jobb lett tőle a közérzetem. Ha elfogy updatelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

1 hete használom, jobb lett tőle a közérzetem. Ha elfogy updatelek :)

bedonori

2018. április 4.

Jo ár/ertek arány, de én különösebb változást nem veszek eszre magamon pedig mar tulvagyok 2 havi kúrán is. A kormom szebb tőle, a hajammal illetve bőrömmel viszont semmit nem csinal, igy 3 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Zsuzsi216

2018. március 24.

800 forintért 300 darab szinte ajándék. Nekem nincs gondom az ízével.
A körmömre biztos, hogy hatással van. Gyorsabban nő és erősebb is.
Csak remélni tudom, hogy a hajamat is felturbózza. Talán a bőröm is szebb kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

800 forintért 300 darab szinte ajándék. Nekem nincs gondom az ízével.
A körmömre biztos, hogy hatással van. Gyorsabban nő és erősebb is.