Altapharma

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél nagyon elterjedt. Nélkülözhetetlen a vagina fertőzése, pikkelysömör, arthritis panaszok esetén. Kitünően használható izom- és más fájdalom csökkentésére, az ínygyulladás és szájüreg daganatok, orrdugulás, bőrpír, torokgyulladás és számos gombás fertőzés kezelésére.

Pünyike

2020. január 9.

Gyűlölöm az illatát, de rettenetesen hálás vagyok ezért a cuccért. Biztosan más teafaolaj is jó lenne, de ez árban a legjobb, ami a közelemben elérhető. Nem kenem arcra, hajra, sehova sem magamon, én teljesen másra használom. Leírom, hátha más is küzd ezzel a problémával. Van három cicám, kettő szobatiszta, de a harmadik, a legkisebb nem. Amikor befogadtuk (három éve), a férjem azt mondta az elején, nem baj, majd megtanulja, egy hónap elteltével már nem volt ennyire megértő, egy év után meg közölte: Ennek a macskának mennie kell! Vagy ő vagy én! De valaki megy. Hiába sikáltam domestosszal, hypoval, drága parfümökkel fújkáltam, még mindig érezte a saját piszkának a szagát, semmi nem hatott a cicára, bárhova, mindenhova, csak az alomtálca maradt makulátlan. Eszembe jutott, hogy a teafaolaj milyen büdös, gondoltam teszek egy próbát, a cicák szaglása sokkal jobb, mint a miénk, hátha bejön. Felmosás után töményen cseppentettem a kedvenc helyeire és láss csodát, megtalálta az almot és már oda khm...ott olvas újságot, azóta is. Bár őszinte gyűlöletet és undort vélek felfedezni a tekintetében néha, de ez van. Igaz, hogy a lakás tömény gázolaj szagban úszik, de inkabb ezt szagolom, mint azt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

svdori

2019. november 11.

Pattanásaimra szoktam tenni, nagyon erős hatása van, ezért inkább higítva ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

dedro96

2019. október 30.

Kombinált bőrtípusra, T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőrre használom kb. heti 2-3 alkalommal a zsírosság elkerülése végett és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon ritkán fordul elő pattanásom, kb. havonta 1-2 és azokat is remekül eltünteti 1-2 napon belül. Ha este vattával vagy ujjal felviszem és hagyom beszívódni, reggelre már nem is látszik a patti gyulladás miatti pirossága, a második napra pedig le is szárítja, de nem szárít túl erősen. Az ára is sokkal barátságosabb, mint máshol, nekem eddig ez a legolcsóbb amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

GDora

2019. október 12.

Több teafaolajat kipróbáltam már, de ez a legjobb. Pattanásokra közvetlenül szoktam használni, egyébként vizes vattakorongra rakok 3-4 cseppet és úgy törlöm át az arcom heti egyszer-kétszer. Ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

kepszakadas

2019. szeptember 19.

Az erős illatát leszámítva tényleg nagyon hatékony csodaszer. Pattanásokra, mitesszeres arcbőrre és borotválás utáni bőrnyugtatásra szoktam használni. A pirosságot nagyon gyorsan elmulasztja, hűsít és egy-két nap alatt leszárítja a pattanásokat.
Kb két hete használom, de olyan sok van az üvegben, hogy szerintem még nagyon sokáig jó lesz, hiszen mindig csak pár csepp kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

pigglypig

2019. augusztus 15.

Szerintem a drogériákban kapható teafaolajok közül ez éri meg a legjobban az árát tekintve. Próbáltam többfélét is, nekem nincs különbség közöttük, ugyanolyan hatásos számomra mindegyik szerencsére :)
Elsődlegesen én is pattanásokra használom, de raktam már tonikba (Balea med-be ment 20 csepp), samponba öcsémnek, a korpájára szuper volt, illetve nekem szőrbenövésre, sebgyógyulás gyorsítására is bevált. Minden háztartásban legyen otthon, alapdarab! (oké, a szaga nem mindenkinek jön be, a barátom minden panaszkodik rá, dehát nem lehet minden fenékig tejfel :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Pattanások leszárítására jó, de a szaga borzalmas. Még órák múlva is panaszkodtak a környezetemben, pedig csak két kis pöttyre tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

erasm98

2019. április 18.

Csodaszer tényleg, mindenre jó (pati, herpesz, korpa, torokfájás, fertőtlenítés etc). De a szaga! Ehh.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Ennie86

2019. március 7.

Kövezzetek meg érte de nekem tetszik a nyers gázolaj szag. :D Egyébként kitűnően szuperál pattanás/herpesz fronton. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

racheldawes

2019. január 15.

A hátam felső részén megjelenő kisebb-nagyobb pattanásokat "kezelem" vele, főleg ilyenkor télen van rá szükségem. Már másnapra leszárítja azokat, hosszabb távú használatával pedig fokozatosan halványodnak a régebbi sebek is. Már többféle márka teafaolaját kipróbáltam, de ár-érték arányban eddig ez tetszik a legjobban, és engem az illata sem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool