Altapharma

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél nagyon elterjedt. Nélkülözhetetlen a vagina fertőzése, pikkelysömör, arthritis panaszok esetén. Kitünően használható izom- és más fájdalom csökkentésére, az ínygyulladás és szájüreg daganatok, orrdugulás, bőrpír, torokgyulladás és számos gombás fertőzés kezelésére.

vera3113

2021. február 11.

Pattanások ellen csodaszer. A mellkasom nagyon problémás ebből a szempontból, de amióta ezt használom hatalmas változásokat értem el. Az illatát én szeretem, de sokaknak zavaró lehet. Én hidratáló krémet is használok mellé, így nem szárít. Biztos vagyok benne, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 22.

Ár-érték aránya verhetetlen. Minden este átkenem a gyulladtabb pattanásokat, szépen szárít. Nekem nincs gondom az illatával, sőt szeretem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

brokenhope

2020. július 20.

Pattanásra remek szer. Kicsit szárít,de nem vészes. Viszont a szaga...szinte kibírhatatlan. Ha nem lenne ilyen hatásos,boldogan szabadulnék meg tőle. De ha valaki kibírja,akkor jó kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

imzs

2020. május 12.

Már a 2. üveggel használjuk problémás bőrre. Érdemes hígítani, ahogyan többen is írták. A férjem először szkeptikus volt, de miután kipróbálta teljesen elégedett vele, a hátára mellkasára használja pattanások miatt. Szerintem még semmilyen más termékkel nem tudott ilyen szép eredményt elérni. Az illata elég erős, de valamit valamiért és az ára is kitűnő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Dana1983

2020. február 28.

A hajam annyira zsírosodik, hogy általában még egy napot sem bír ki. Balzsamot nem használok, már minden sampont kipróbáltam. Sokan ajánlották, hogy a samponba csepegtessek teafaolajat és az majd használ. Tényleg használ, fogjuk rá, hogy két napig elfogadható a hajam. Azért egy kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Pünyike

2020. január 9.

Gyűlölöm az illatát, de rettenetesen hálás vagyok ezért a cuccért. Biztosan más teafaolaj is jó lenne, de ez árban a legjobb, ami a közelemben elérhető. Nem kenem arcra, hajra, sehova sem magamon, én teljesen másra használom. Leírom, hátha más is küzd ezzel a problémával. Van három cicám, kettő szobatiszta, de a harmadik, a legkisebb nem. Amikor befogadtuk (három éve), a férjem azt mondta az elején, nem baj, majd megtanulja, egy hónap elteltével már nem volt ennyire megértő, egy év után meg közölte: Ennek a macskának mennie kell! Vagy ő vagy én! De valaki megy. Hiába sikáltam domestosszal, hypoval, drága parfümökkel fújkáltam, még mindig érezte a saját piszkának a szagát, semmi nem hatott a cicára, bárhova, mindenhova, csak az alomtálca maradt makulátlan. Eszembe jutott, hogy a teafaolaj milyen büdös, gondoltam teszek egy próbát, a cicák szaglása sokkal jobb, mint a miénk, hátha bejön. Felmosás után töményen cseppentettem a kedvenc helyeire és láss csodát, megtalálta az almot és már oda khm...ott olvas újságot, azóta is. Bár őszinte gyűlöletet és undort vélek felfedezni a tekintetében néha, de ez van. Igaz, hogy a lakás tömény gázolaj szagban úszik, de inkabb ezt szagolom, mint azt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

svdori

2019. november 11.

Pattanásaimra szoktam tenni, nagyon erős hatása van, ezért inkább higítva ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

dedro96

2019. október 30.

Kombinált bőrtípusra, T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőrre használom kb. heti 2-3 alkalommal a zsírosság elkerülése végett és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon ritkán fordul elő pattanásom, kb. havonta 1-2 és azokat is remekül eltünteti 1-2 napon belül. Ha este vattával vagy ujjal felviszem és hagyom beszívódni, reggelre már nem is látszik a patti gyulladás miatti pirossága, a második napra pedig le is szárítja, de nem szárít túl erősen. Az ára is sokkal barátságosabb, mint máshol, nekem eddig ez a legolcsóbb amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

GDora

2019. október 12.

Több teafaolajat kipróbáltam már, de ez a legjobb. Pattanásokra közvetlenül szoktam használni, egyébként vizes vattakorongra rakok 3-4 cseppet és úgy törlöm át az arcom heti egyszer-kétszer. Ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

kepszakadas

2019. szeptember 19.

Az erős illatát leszámítva tényleg nagyon hatékony csodaszer. Pattanásokra, mitesszeres arcbőrre és borotválás utáni bőrnyugtatásra szoktam használni. A pirosságot nagyon gyorsan elmulasztja, hűsít és egy-két nap alatt leszárítja a pattanásokat.
Kb két hete használom, de olyan sok van az üvegben, hogy szerintem még nagyon sokáig jó lesz, hiszen mindig csak pár csepp kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool