Altapharma

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél nagyon elterjedt. Nélkülözhetetlen a vagina fertőzése, pikkelysömör, arthritis panaszok esetén. Kitünően használható izom- és más fájdalom csökkentésére, az ínygyulladás és szájüreg daganatok, orrdugulás, bőrpír, torokgyulladás és számos gombás fertőzés kezelésére.

id12

2022. május 2.

A nagy átlagtól eltérően én piercing miatt vettem meg. Már majdnem egy éve megvolt a fülemben (porcban) a helix piercing, és nagyon nem akart meggyógyulni, mindig érzékeny, piros volt, akár váladékozott is (igen, természetesen először az erre ajánlott termékeket használtam). Aztán valahol olvastam, hogy volt akinek bevált, úgyhogy megvettem. Az illata tényleg borzasztó, belengi az egész lakást :D viszont pár hétnyi kenegetés után olyan szépen meggyógyult a fülem, hogy azóta sem volt vele semmi gondom, ennek kb másfél éve már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Szonetta

2021. március 19.

Nem kedvelem az illatát és valahogy hatását tekintve sem olyan az arcomon, mint a DM Mivolis teafaolaja. Itt nem találtam meg a koncentrációt (annál tudom, hogy 100%), illetve szemet szúrt, hogy a konkurens termékben "Teafa Olaj" szerepel összetevőként, itt pedig csak kivonat (Extract). Samponba jó lesz, de arclemosóba, krémekbe nem szívesen, oda inkább a másikat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

vera3113

2021. február 11.

Pattanások ellen csodaszer. A mellkasom nagyon problémás ebből a szempontból, de amióta ezt használom hatalmas változásokat értem el. Az illatát én szeretem, de sokaknak zavaró lehet. Én hidratáló krémet is használok mellé, így nem szárít. Biztos vagyok benne, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 22.

Ár-érték aránya verhetetlen. Minden este átkenem a gyulladtabb pattanásokat, szépen szárít. Nekem nincs gondom az illatával, sőt szeretem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

brokenhope

2020. július 20.

Pattanásra remek szer. Kicsit szárít,de nem vészes. Viszont a szaga...szinte kibírhatatlan. Ha nem lenne ilyen hatásos,boldogan szabadulnék meg tőle. De ha valaki kibírja,akkor jó kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

imzs

2020. május 12.

Már a 2. üveggel használjuk problémás bőrre. Érdemes hígítani, ahogyan többen is írták. A férjem először szkeptikus volt, de miután kipróbálta teljesen elégedett vele, a hátára mellkasára használja pattanások miatt. Szerintem még semmilyen más termékkel nem tudott ilyen szép eredményt elérni. Az illata elég erős, de valamit valamiért és az ára is kitűnő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Dana1983

2020. február 28.

A hajam annyira zsírosodik, hogy általában még egy napot sem bír ki. Balzsamot nem használok, már minden sampont kipróbáltam. Sokan ajánlották, hogy a samponba csepegtessek teafaolajat és az majd használ. Tényleg használ, fogjuk rá, hogy két napig elfogadható a hajam. Azért egy kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Pünyike

2020. január 9.

Gyűlölöm az illatát, de rettenetesen hálás vagyok ezért a cuccért. Biztosan más teafaolaj is jó lenne, de ez árban a legjobb, ami a közelemben elérhető. Nem kenem arcra, hajra, sehova sem magamon, én teljesen másra használom. Leírom, hátha más is küzd ezzel a problémával. Van három cicám, kettő szobatiszta, de a harmadik, a legkisebb nem. Amikor befogadtuk (három éve), a férjem azt mondta az elején, nem baj, majd megtanulja, egy hónap elteltével már nem volt ennyire megértő, egy év után meg közölte: Ennek a macskának mennie kell! Vagy ő vagy én! De valaki megy. Hiába sikáltam domestosszal, hypoval, drága parfümökkel fújkáltam, még mindig érezte a saját piszkának a szagát, semmi nem hatott a cicára, bárhova, mindenhova, csak az alomtálca maradt makulátlan. Eszembe jutott, hogy a teafaolaj milyen büdös, gondoltam teszek egy próbát, a cicák szaglása sokkal jobb, mint a miénk, hátha bejön. Felmosás után töményen cseppentettem a kedvenc helyeire és láss csodát, megtalálta az almot és már oda khm...ott olvas újságot, azóta is. Bár őszinte gyűlöletet és undort vélek felfedezni a tekintetében néha, de ez van. Igaz, hogy a lakás tömény gázolaj szagban úszik, de inkabb ezt szagolom, mint azt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

svdori

2019. november 11.

Pattanásaimra szoktam tenni, nagyon erős hatása van, ezért inkább higítva ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

dedro96

2019. október 30.

Kombinált bőrtípusra, T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőrre használom kb. heti 2-3 alkalommal a zsírosság elkerülése végett és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon ritkán fordul elő pattanásom, kb. havonta 1-2 és azokat is remekül eltünteti 1-2 napon belül. Ha este vattával vagy ujjal felviszem és hagyom beszívódni, reggelre már nem is látszik a patti gyulladás miatti pirossága, a második napra pedig le is szárítja, de nem szárít túl erősen. Az ára is sokkal barátságosabb, mint máshol, nekem eddig ez a legolcsóbb amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool