Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. január 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Parfümmentes
  • E-vitaminnal és bio-sheavajjal
  • Nagyon érzékeny ajkakra
  • Formulája bio-sheavajat és bio-körömvirág-kivonatot tartalmaz

zilogel

Korcsoport: < 18
2021. május 29.

Egy több napos filmforgatás után vettem észre, hogy a szám olyan szinten kiszáradt, mint talán még soha. Rohantam a drogériába és rögtön megakadt a szemem ezen az illatanyagmentes terméken, de sajnos csalódnom kellett. Nem hidratálja, nem ápolja az ajkaimat és nehezen kenhető is. Szerencsére nem került sokba, de ettől függetlenül sem venném újra. Pozitívum, hogy állatkísérlet mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 29.

rouge23

2021. május 14.

Nem rossz kis termék, de télen úgy éreztem nem ad elég hidratálást az ajkaimnak. Nyárra szerintem egész jó, de vannak ennél jobb ajakbalzsamok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

AnGeska

2021. március 18.

Semmire se jó!!
Valami natúr terméket akartam. Érzékeny bőrre is kenhető, mert nem irritál vagy ilyesmi.
Hidratálás helyett kifejezetten szárítja a számat!!
Alig lehet kenni, annyira kemény.
Nem drága, de ez nulla forintot sem ér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Semmire se jó!!
Hidratálás helyett kifejezetten szárítja a számat!!
Alig lehet kenni, annyira kemény.
Nem drága, de ez nulla forintot sem ér!

Kiscsillag5

2021. február 24.

Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, ugyanis rendbe tette az égő, cserepes, szétrepedt, hámló, rommá száradt ajkaimat. Kicsit nehezebben kenhető, de ez legyen a legnagyobb baj. Sok jó, természetes összetevőt tartalmaz. Megnyugtató, hogy valami természetes dolgot kenek magamra és nem olyat, ami tele van szintetikus anyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

horakeni

2021. február 17.

Átlagos termék, kicsit nehezen kenhető.
Megfázáskor viszont az orrom kenegetésére nagyon jó volt, nem csípett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Átlagos termék, kicsit nehezen kenhető.
Megfázáskor viszont az orrom kenegetésére nagyon jó volt, nem csípett.

littlefairy

2020. november 7.

Szeretem, megfelel az elvárásaimnak. Kicsit kemény és nehezen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Szeretem, megfelel az elvárásaimnak. Kicsit kemény és nehezen kenhető.

pacal

2020. november 5.

egész évben kenem a számat, mert hajalmos feszülésre, húzódásra. nagyon jó dealnek tűnt, de nekem mégsem vált be. túlságosan ragadós és nem is hidratál megfelelően. a kamillás alterra bőven kenterbeveri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Rekaa24

2020. február 17.

Nagyon jó! Megéri az árát. Nagyon elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom. Teljesen BIO. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Télire,szeles időbe a legtökéletesebb termék! Parfüm mentes ami külön jó számomra és lényegében egy vastag "viaszos" réteggel vonja be az ajkaidat így védve. Estére szoktam még bekenni alvás előtt. Tökéletes én nagyon szeretem és sokáig elég is(picit nehéz azért kenni, mert egy elég sűrű tömör dologról beszélünk). Nem látszik és nem fénylik az ajkad tőle, diszkrét megoldás. Kamillás verziója is baromi jó,de az egy kicsit lazább állagú(ha valaki könnyebben kenhetőt szeretne) így fényes hatást hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

kissagi19

2019. március 30.

Totál rommá száradtak az ajkaim a szél, és a nátha miatti folyamatos orrfújás miatt. 2 napja ég, fáj, repedezett és szenvedek miatta.
Ma délelőtt elmentem a Rossmannba valamit venni, és ő jött haza velem. Túlzás nélkül állíthatom, hogy csodaszer. Nem látszik, diszkréten gyógyít. Pont ennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract