Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. január 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Parfümmentes
  • E-vitaminnal és bio-sheavajjal
  • Nagyon érzékeny ajkakra
  • Formulája bio-sheavajat és bio-körömvirág-kivonatot tartalmaz

AnnaR

2022. július 30.

Nekem tetszik. Nyárra nagyon jó, mert nem kenődik nagyon. Nem tudom mikor fogy el, így nem dobálóznék az újravétel lehetőségével :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 30.

Cofi1234

2022. május 28.

Nem rossz, viszont egy idő után mintha kifejezetten szárított volna. Nehezen kenhető. Az “illata” ugyan olyan mint a Primus natúr ajakbalzsamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

tric

2022. március 21.

Ihhhh... nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Ihhhh... nem csinál semmit.

brigi50c

2021. december 27.

Tipikus semmitérő bolti sz#r ajakápoló. Akinek problémás szája van, ne ezt vegye, hanem 1. a Primust 2. a Carmex sima tekerőset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

Piedra

2021. október 24.

Értem én, hogy csupa jó meg "bio" cucc van csak benne. Illata szinte nincs, és nem fénylik tőle a szám. Állaga sűrű, nehéz felkenni. Sajnos a célnak nem felel meg. Tavasszal, meg nyáron jó, de olyankor amúgy is sokkal ritkábban kenem a számat. Télen ez a termék nekem viszont kevés, többször át kell vele kennem a számat, hogy egyáltalán érezzem, hogy rákentem valamit. Hidratál, de nem eléggé, télre kevés.
Akkor már inkább a Primus natúr ajakír (patikában, bioboltban kapható), az sokkal jobban teszi a dolgát és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 24.

zilogel

2021. május 29.

Egy több napos filmforgatás után vettem észre, hogy a szám olyan szinten kiszáradt, mint talán még soha. Rohantam a drogériába és rögtön megakadt a szemem ezen az illatanyagmentes terméken, de sajnos csalódnom kellett. Nem hidratálja, nem ápolja az ajkaimat és nehezen kenhető is. Szerencsére nem került sokba, de ettől függetlenül sem venném újra. Pozitívum, hogy állatkísérlet mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 29.

rouge23

2021. május 14.

Nem rossz kis termék, de télen úgy éreztem nem ad elég hidratálást az ajkaimnak. Nyárra szerintem egész jó, de vannak ennél jobb ajakbalzsamok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

AnGeska

2021. március 18.

Semmire se jó!!
Valami natúr terméket akartam. Érzékeny bőrre is kenhető, mert nem irritál vagy ilyesmi.
Hidratálás helyett kifejezetten szárítja a számat!!
Alig lehet kenni, annyira kemény.
Nem drága, de ez nulla forintot sem ér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Semmire se jó!!
Hidratálás helyett kifejezetten szárítja a számat!!
Alig lehet kenni, annyira kemény.
Nem drága, de ez nulla forintot sem ér!

Kiscsillag5

2021. február 24.

Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, ugyanis rendbe tette az égő, cserepes, szétrepedt, hámló, rommá száradt ajkaimat. Kicsit nehezebben kenhető, de ez legyen a legnagyobb baj. Sok jó, természetes összetevőt tartalmaz. Megnyugtató, hogy valami természetes dolgot kenek magamra és nem olyat, ami tele van szintetikus anyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

horakeni

2021. február 17.

Átlagos termék, kicsit nehezen kenhető.
Megfázáskor viszont az orrom kenegetésére nagyon jó volt, nem csípett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Átlagos termék, kicsit nehezen kenhető.
Megfázáskor viszont az orrom kenegetésére nagyon jó volt, nem csípett.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract