Alterra

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes, bio homoktövis vízet tartalmazó szájvíz, nátrium-fluoridot (500ppm F-) tartalmaz. Véd a fogszuvasodás és a fogkő ellen, gátolja a lepedékképződést, erősíti a fogzománcot és friss mentás leheletet biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Cleopatra2021

2021. március 14.

Olyan mint egy két hetes virágvíz. Hányingerem lett tőle borzalmas íze van. Kiöntöttem. Sajnos nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Donna

2020. január 12.

kifejezetten jólesik használni, nyilván nincs benne annyi hatóanyag mint egy 6 in 1 szuper felôpolcos termékben, de pont az a jó benne. Enyhe, üdén frissít. Sokkal jobban szeretem mint akármelyik másik szájvízet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

bendi13

2019. december 23.

Sajnos nekem a lejárati idő előtt bebarnult, így nem mertem elhasználni. Annyira furcsa íze van...olyan semmilyen, de néha hányingerem lett tőle. Egyáltalán nem "csinál" friss lehelletet, ellenben olyan érzésem van, mintha nem mostam volna fogat fogmomás után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1