Alterra

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Extra finom fürdősó a kókusz és a kakaó illatával.

Tvylvis

2020. február 23.

Örültem nagyon, hogy az Alterra is kijött két fürdősóval, meg is vettem ezeket rögtön. Ettől a kakaós-kókuszos darabtól vártam többet, de elég nagy csalódás lett. Az illata még nyomokban sem tartalmaz kókuszt vagy kakaót (pedig ezt natúrkozmetikumokban is viszonylag könnyen elérhető illat), inkább az a zöld alterrás alapillata van. A vízben ez is teljesen eltűnik. Az ápoló tulajdonságai azonban jók, simán ki lehet hagyni utána a testápolót. Habja egyáltalán nincs, nem is vártam. Ugyanezt a hatást a vízbe öntött kevés mandulaolajjal is el lehet érni, felesleges hozzá ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate