Alterra

Ár:   419 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2023. június 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Biztosítja, hogy ajka puha és sima maradjon. A nyugtató kamilla kivonat, valamint a növényi olajak és viaszok különleges kombinációja hidratálja a bőrt, és megakadályozza a kicserepesedést. Ásványi olaj (paraffin) mentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

izsuzsi

2023. szeptember 9.

Jól hidratál,bár egy picit kemény az állaga. Könnyen beszerezhető, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 9.

viveka

2023. április 29.

Lehet, hogy kivonták a forgalomból, mert mostanában nem szoktam látni a boltok polcain. Nagy kár, mert kedvencem volt, tette a dolgát, védte ajkaimat a kiszáradástól, mindig újravettem. Ára is verhetetlen volt.
Remélem egyszer visszatér azért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 29.

Remélem egyszer visszatér azért...

n.eszter92

2022. október 10.

Update: Lassan 10 éve, hogy véleményeztem. Jelentem, azóta is ezt használom. Nappalra tökéletes. Éjszakára hidratáló krémet kenek a számra, nem ajakápolót, a 2 együtt rendben tartja az ajkaimat télen-nyáron.

Nekem is bevált. Direkt télre vettem, és eddig nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 10.

Nekem is bevált. Direkt télre vettem, és eddig nem csalódtam benne.

mrs.imperator

2022. augusztus 10.

Kellemes illatú, megfelelően hidratáló, természetes összetevőjű ajakápoló. Ára is szuper. Állaga is jól kenhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 10.

btia826

2022. május 14.

Kíváncsi voltam, tud e annyit mint az Alverdés konkurense, hát, röviden, nem. Annak van "teste" ez inkább csak beolajozza az ajkakat. Emiatt mondjuk szép fénye van, de kevésbé ápol, cserepes szájra nem ezt kenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 14.

melcsi55555

2022. április 11.

Kedvencem 😍 Megfelelően hidratál és az ára is szuper. Sok ajakápolót próbáltam már, egyiket se vettem újra, de ezt újra fogom, mert tényleg jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

munoom

2022. március 15.

bejön. a shea vajas, bio cuccok után kicsit szokatlanul "könnyű" volt az állaga felkenés után, de eddig nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

marcsuli82

2021. július 15.

Nagyon szeretem. Megfelelően hidratál, ezért nem kell folyamatosan kenegetni a számat, hogy ne legyen kiszáradva. Az ára pedig szuper, főleg hogy ennyire jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

nora09

2021. január 15.

Kicsit fura illata van de tényleg hidratál és natúr összetevői vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Kicsit fura illata van de tényleg hidratál és natúr összetevői vannak

pacal

2020. november 5.

elég sok ajakápolót kipróbáltam már, és szerintem ár/érték arányban ez az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.