Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rainbow, Módosítva: 2023. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ezt a nyugtató és harmonizáló ápolást nyújtó nappali krémet kifejezetten a száraz és érzékeny bőrre fejlesztették ki. Növényi glicerint, a svájci ALpokból származó természetes gleccservizet, bio-napraforgóolaj és bio-sheavaj kombinációját, valamint kakaóvajat tartalmazó összetételének köszönhetően kiegyenlíti a bőr nedvességtartalmát. Az ápolt, friss, tiszta és bársonyosan puha bőrézetért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Csillagporocska

2024. február 21.

Már megvettem a harmadik tubusomat. Télen el tudok képzelni testesebb (nappali) arckrémet is, de éjszakaival helyettesítem inkább. Egyszerű, komplex kis termék, nekem az érzékeny bőrömre egészen bevàlt. De ha ezt a tubust elhasználtam, lehet kutakodni fogok egy picit tovább...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

vivien8000

2023. augusztus 29.

4 évig kedvenc krémem volt, azonban az idő előrehaladtával többre volt szüksége a bőrömnek. Gyorsan beszívódó krém, kellemes illattal.
Negatívat nem tudok rá mondani, hisz 4 évig szinte ezt használtam. Lehet, hogy vissza fogok térni rövidebb időre ehhez a krémhez.
Egyszerű arckrém, nem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Egyszerű arckrém, nem csodaszer.

helgailles

2021. június 9.

Nagyjából minden másnap használom, jellemzően este, tonizálás után. Nagyon gyorsan beszívódik, illata nem sok van, ez számomra előny. Utána puha, hidratált a bőröm, egyáltalán nem érezni, hogy van rajta krém. Csodaszernek nem mondanám, de megkapja az 5-öst, mert egy könnyű nappali arckrémtől ennél többet nem várok, nekem bevált. Szuperek az összetevői, semmi káros anyag, és az ára is nagyon jó, főleg ha akcióban van. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

UPDATE:
Oké, van benne azért káros anyag, kicsit jobban utánanéztem a dolgoknak. Átálltam egy másik hidratálóra, ami kellemesebb érzetet ad, és az összetevői is sokkal szebbek. De mivel nekem amúgy erre sem volt panaszom rövidtávon (kb 3 hónapig használtam) így csak 1 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

UPDATE:

andreaa96

2021. január 5.

Ahogy előttem is írták többen, nem kell csodát várni tőle: viszont maximálisan elégedett vagyok vele, főleg ár-érték arányban.
Reggel és este szoktam használni arctisztítás után, nagyon megszerette a bőröm. Még valószínű keresgélni fogok ha elfogy, de ezt a kiszerelést szándékozom teljes egészében elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

tincsa611

2020. június 25.

Teljesen átlagos, hétköznapi krém. Hidratál, nem ragacsos, jó érzés viselni, de nincs az a hűha élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Fabricia

2019. szeptember 20.

Egész jó kis krém. Enyhe nem tolakodó illat, nem túl sűrű, könnyen kenhető. Smink alapnak is jó. Jól hidratál nem túl zsíros hamar beszívódik.
Kicsit szerintem drága és gyorsan fogy. De valamit valamiért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Kicsit szerintem drága és gyorsan fogy. De valamit valamiért ;)

szilvida

2019. július 8.

Bevált termék. Kis mennyiségbeb használom, mert nem tudok sok krémet elviselni az arcomon. De ettől kellemes lesz a bőröm, nem tocsog a "zsírban", puhává varázsolja, hidratálja. Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

lisbeth10

2019. április 16.

Hát, ha keveset használok, száraznak marad a bőröm, ha többet, akkor pedig zsírosabbnak érzem. Nem rossz, elmegy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

GajVivien

2017. július 16.

Imádom :) olyan simává varázsolja az arcomat. Csodát nem tesz, de akkor is nagyon jó érzés.
Mindenképpen újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Mindenképpen újravevős. :)

fdorottya

2017. április 27.

L'oréalt használtam eddig. Mivel nekem a bőröm nagyon gyorsan megszokja a krémeket, így kénytelen vagyon sűrűn váltani. Itt olvasott vélemények alapján esett erre most a választásom. Elsőre kicsit nehéz krémnek tűnik, amit úgy érzek, hogy soha nem fog beszívódni. Kell neki egy-két perc még teljesen beszívja a bőr. Nagyon jól hidratál. Kevés kell belőle. Az illata nekem tetszik. Eddig pattanásokat nem okozott. Az ára nagyon jó (1.000,-) forint. Mivel nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Pluszt pont, hogy naturkozmetikum.

Up: Lassan a végéhez közeledek, és továbbra is csak jókat tudok mondani róla. Azóta kevesebb a pattanásom is. Nagyon jól hidratál. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.