Alterra

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Bio bergamott és bio olíva kivonatot tartalmazó szilárd sampon normál hajra. Intenzíven tisztít és ápol.

Helene

2021. május 7.

Sokáig gondolkodtam hogy melyiket vegyem meg, végül erre esett a választásom. Ez egy teljesen jó sampon, nem zsírosodik jobban a hajam, mint másikoknál, úgy értem hogy negyedik nap kell újra hajat mosnom. De számomra annyira jó hidratáló hatása, hogy ez után nem kell balzsamot használnom. Használat után szép, selymes a hajam, és sokáig elég. Remélem nem fogják kivonni a forgalomból, mert általában mindig így járok, hogy ami jó és bevált egy idő után megszüntetik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

horakeni

2021. február 17.

Első szilárd samponom, arra számítottam hogy nehéz lesz a használat, nem fog habzani sem, de egyik se lett igaz. Könnyű használni, úgy érzem hogy jól tisztítja a hajat, viszont utána mindenképpen kell balzsam nekem, mert szárít. Egynek elmegy termék, ha nem szárítana akkor a 4 csillagot is megkaphatná, főleg hogy nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

bogi0606

2020. november 28.

3x használtam eddig. Én úgy használom, hogy előtte rendes samponnal megmosom és 2. mosásnál használom ezt. Így nagyon jól habzik, szép fényes és selymes lesz tőle a hajam, eddig még egyik folyékony sampon sem tette ennyire selymessé, szóval ez óriási pozitívum. Remélem hosszútávon is be fog válni. A fejbőröm érzékeny, korpásodásra hajlamos, de ettől nem viszket és a korpa sem jelentkezett. Ez az első ilyen szappanom, szóval öszehasonlítási alapom még nincs.

Update: Nem használtam el végül. Sajnos nagyon gubancos lett a hajam tőle és az összes pozitív hatás elmúlt. A párom elhasználja, mert neki a rövid hajára végülis bevált. Biztosan nem veszem ujra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Manna_87

2020. november 19.

Árban egész jó a többi szilárd samponhoz képest. Jól habzik, jó az illata. Az én hajammal sajnos csodát ez sem tett.... Harmadik napra már nagyon zsíros a hajam, a hajvégemet összegubancolta, tehát balzsamot muszáj mellé használni. Szerintem elég gyorsan fogy, kb 3 hónapig bírta ami szerintem elég kevés. Megvettem ebből a másik fajtát is, de ezek után úgy érzem, hogy kidobott pénz volt. Ezt mindenesetre nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Gunnjo

2020. október 26.

Eleinte imadtam! Habzik, keves is eleg, es szuperul selymesse tette a fenekig ero dus szokitett hajamat! Sajnos hatodik hajnosasnal feltunt hogy ugyanugy mosom a hajamat, es oblitem, egy reteg rajta marad ami fwlgyulemlik! Muszaj megmosnom massal, hogy az a ragacsos reteg eltunjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Mosizso

2020. október 1.

Nagyon szerettem volna már kipróbálni egy szilárd sampont. Sokáig vacilláltam végülis melyik legyen, s emellett döntöttem. Egy hónapja használom felváltva egy másik termékkel. (A hét egyik felében ezzel mosok hajat, 4 nap után a másikkal.) Ám sajnos 2 nap után érezhető, hogyha ezzel mostam hajat, nekem hamar zsírosodik utána. Nem rossz, elhasználom...de azt gondolom, nekem érdemesebb valamilyen másikat kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Anita0707

2020. szeptember 23.

Több sampon-szappant kipróbáltam, eddig ez a legjobb. Illatallergiám van és a sampon állandó problémát jelent, mert az illatmentesek túlzottan zsírosítják a hajat, a normál samponoktól pedig viszketek. A csomagolásmentesség sem hátrány. Annyira enyhe az illata, hogy nem is érzem, tehát allergia kizárva. Zsírosodásra hajlamos a hajam és ez a sampon kellőképpen tisztítja, 4 nap után kell újra hajat mossak, ami nekem megfelelő. Habzása ideális, nem erőteljes, de kellemes. Kicsi a szappan mérete, de nekem két kézmosásnyi mennyiség már elég egy hajmosáshoz. Annyira kiadós, hogy úgy érzem, mintha nem is fogyna. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

jankihun

2020. július 31.

Sosem használtam még ilyet, kíváncsi voltam. A negyedik hajmosásnál hagytam abba a számolást, szerintem még a fele sem fogyott el (talán most járok a hatodiknál). Folyékony samponoknál mindig probléma volt, hogy hiába vizeztem be a hajam, a sampon felvitele után kellett még víz a habosításhoz. Na, ennél nem :) Brutál habot csinál (mondjuk nem ez egy jó sampon ismérve, de látványos), masszívan tisztít. Nagyon kívánja a balzsamot utána a hajam. Én nem nagyon érzem az illatát, pedig szeretem ezt a kombinációt, de hát natúr termék, nagyon nem is vártam mást. Légyszi-légyszi, hogy sokáig kapható legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

kissagi19

2020. július 12.

Nagyon vártam, hogy Magyarországon is megjelenjen. Kellemes bergamot illat, dús habzás és ápolás. A papírdoboza újrahasznosítható, a kerek samponkorong szépen kopik. Jól tisztít, nem szárít. Állatkísérletmentes. Mi kell még? :)
A narancsost is megvettem, amíg kapható, venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

A narancsost is megvettem, amíg kapható, venni fogom.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate, Sodium Lauroyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol

Forrás: ITT