Alterra

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Bio narancs és bio vanília kivonatokat tartalmazó szilárd sampon normál hajra. Gyengéd tisztítást és ápolást biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

iorsika

2021. november 25.

Sűrű, középvastag, természetesen sötét hajam van, ami 2 nap után már zsíros ha kibontva hagyom. Sokára fogyott el az olivás verziója. Nem szerettem. Ez a narancsos viszont jobb a hajamnak, nem szárítja, 3-4 naponta mosok hajat és simán bírja. Közel fél évig elég egy korong a heti 2 hajmosással, nagyon jól habzik, ma már csak hővédőt és olajat használok utána. Illata nemigen van, de ez engem már nem zavar. Egy népszerű és drágább márka szappanját simán veri, én szerintem több évre előre betáraztam az 5 dbommal, mert félek hogy kimegy a forgalomból. 🤣 Kisfiam haját is ezzel mosom, szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Nutellabella

2021. november 13.

Tökre megszerettem ezt a sampont. Az első szappansamponom, kétszer vettem meg. Elsőre eláztattam, és trutyi lett. Másodszorra már okosabb voltam, és nem a zuhanyban tárolom. Nagyjából cgm-et követek, de ezt a sampont nem csekloltam.
Nekem nagyon szép tisztává teszi a könnyen zsírosodó, vékonyszálú hajam. És nem csak 2 napig! 3-4 napig is vállalható, bár a 4. napon szoktam a hajtövemre fújni kicsit a Davines tengeri sós spray-éből, hogy legyen volumene a hajamnak.
További plusz, hogy kevés kell belőle, gyorsan felhabzik, így lassan fogy. Szóval elégedett vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Manna_87

2021. október 30.

Ritkán szoktam ilyet tenni, de ezt bizony kidobtam (pedig ha valami nem tetszik akkor is vagy elhasználom, vagy elajándékozom, vagy másra használom stb...). Nekem sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, de ez a sampon olyan iszonyatosan kiszárította a fejbőröm, hogy borzalmasan viszketett utána és korpás is lett. Úgy néztem ki tőle mint aki sapka nélkül áll ki a hóesésbe. Egy forintot nem ér, én ezt egy életre elfelejtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

chewche

2021. augusztus 1.

Életem második szilárd samponja, illata miatt esett rá a választás. Bár a kezdeti intenzív illat hamar elillant, mosás után néha még érezhető halványan, de pont elég is. Sokáig kitartott, szerettem használni, jól habzott és könnyű volt használni. Tiszta és kellemes tapintásúvá tette a hajam, teljesen megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

kissagi19

2020. december 13.

A zöld tesója jobb hatású volt, ez viszont jobb illatú.
A NAE samponkorong okozta pusztítás után fellélegzett a fejem.
4 napot kibír a fejbőröm zsírosodás nélkül (sőt egy hétig ki tudom tolni a hajmosást különböző feltűzésekkel és minimális hintőporral), nem hullik tőle marékszám mint a NAEtől.
Balzsam majd hajkrém kerül a hajamra mosás után, nekem ezek miatt nem száraz, hanem egészséges és erős küllemű.
Nekem valók ezek az Alterra samponkorongok. Műanyagmentes, sokáig elég, kíméletes. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

A zöld tesója jobb hatású volt, ez viszont jobb illatú.
A NAE samponkorong okozta pusztítás után fellélegzett a fejem.

Bambusz92

2020. november 27.

A mézes gyömbéres garnier után ehhez fohászkodtam. Egyébként baromi jó szapannal hajat mosni, nekem nagyon bejön. De a fejbőrömön ez sem segít és hogy nem zsirosíít? De zsirosít. Vékonyszálú szőke hajat ami még formázva sincs, igen zsirosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

LivErpool

2020. július 12.

Olyan 3-4 hónapja váltottam szilárd samponra. Mikor elfogyott az eddigi, azt csak online tudtam volna pótolni, de nem akartam megint rendelni.
Így a hely Rossmann-ban ezt találtam.
Na az első használat után nagyon száraz lett a fejbőröm, viszkettem tőle napokig, de egy hétig nem kellett mosnom. Második alkalommal már jobb volt, valószínűleg akkor jobban eltaláltam a mennyiséget. Puha, könnyű a hajam tőle, jelenleg nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Így a hely Rossmann-ban ezt találtam.

Malachite

2020. június 9.

Nincs sok tapasztalatom szilárd samponok terén, nem is indultam nagy elvárásokkal. Sok, hosszú, festett hajam van, zsírosodásra sajnos nagyon hajlamos, így mindig hajtóvadászatot folytatok a sampon után, ami ezt mérsékelni tudja.

Csupa jót tudok róla mondani! Nem zsírosít, sőt, mintha csökkentené is, csak a harmadik-negyedik napon lesz vállalhatatlan a hajam. Nem mállik vizesen, sokadik használat után sem, nem fogy gyorsan, csodálatos az illata. Kicsit mókás és furcsa használni, nem hat természetesnek, hogy egy kimondottan kemény korongot dörgöljek végig a hajamon, de viszonylag hamar elég szépen felhabosodik. Megfelelően tisztít, de nem szárította ki a fejbőrömet. Balzsamozni bőségesen kell utána, de nem is szárít annyira, mint sok másik. Nem érzem, hogy bármi extrát nyújtan, de szívesen használgatom, sőt, lehet hogy az olívás tesóját is kipróbálom majd :). Egy próbát megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Limonene, Citral, Geraniol