Alveola Waxing

Ár:   185 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Azulénes, 100ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, érzékeny bőrre. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

writa

2019. február 1.

Jól szuperál, nem pattogott ki a bőröm, de leszedte a szőrt. Testáploó olajjal könnyen lejött a maradék is. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Dorkateo

2018. augusztus 22.

Nekem az a típus a legjobb az Alveolától. A többi fajta mind túl vastagon kenődik, ez elfogadható és alig hagy ragacsot maga után. Erős szőreim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

csill87

2017. szeptember 7.

Évek óta ezt használom és nagyon szeretem, mikróban szoktam megmelegíteni és teljesen jó úgy is. Sajnos mivel nagyon érzékeny a bőröm, ezért általában sokáig piros marad gyantázás után, mindegy mit használok, ezért gyanta után aloevera gélt szoktam használni, vagy a La Roch Posey Cicaplastját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Hencida04

2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem! Lábon és karon használom. A pirosság nagyon hamar elmúlik, de utána az aloe verás nyugtató gélt használom, biztos annak is köszönhető. Folyamatos termék nálam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

csemezb

2017. július 10.

Szettben rendeltem a gyantamelegítővel együtt, ezzel az azulénes gyantapatronnal gyantáztam először, nekem nagyon erős szőr van a lábamon és mindent leszedett. Kicsit utána nehéz volt levakarni az ott maradt gyantát, de olaj+víz és könnyen lejön. Amióta kicsit ügyesebben gyantázok, azóta már gyanta sem marad rajta. 5* !!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Enne

2016. július 20.

Évek óta ezt a változatot használom. Gyantamelegítővel persze. Nem vettem észre a negatív hatásokat, nekem kiválóan működik. Tudom ajánlani (közel 6 év használat után). (A nagyon rövid szőrszálakat nem szereti, de szerintem azokkal mindegyik gyanta nehezen birkózik meg, de hát ez nem epilátor, nem is ez a dolga.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

grizus

2015. november 22.

Nekem nincs hozzá gépem, úgyhogy egy lábos vízben melegítettem. Lehet, hogy ezért, de elég gyatrán szuperált, nem maga a gyanta, hanem az egész környező kínszenvedés a görgőfejjel meg a többivel. Ennél lényegesen jobb volt régen csak simán lábosban melegített gyantát használni, úgyhogy most ismét kipróbálom azt, mert tudtam venni hozzá gyantát, ez a görgős huncutság meg marad a boltban részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

bamy

2015. július 23.

akkor használom ha gyorsan túlakarok esni rajta, a probléma az, hogy nehéz eltávolítani a makacs gyanta maradványokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

caramelcandies

2015. július 20.

Nem annyira érzékeny a bőröm, szóval lehet ezért van, de én nem érzem úgy, hogy a normálnál ez sokkal jobb lenne, pláne, hogy ez ragacsosabb és sokkal több lehúzó csíkot használok el vele, mint a sárgával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Szasszaa94

2015. május 19.

Az állaga jó, könnyű kenni és jól szedi a szőrt viszont nekem iszonyat ragaszkodó. Nehéz lehúzni, borzasztóan tépi a bőrt. Az original sárga nagyon bevált, de ez nekem fájdalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.