Alveola Waxing

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: zfru, az összetevőket feltöltötte: Lotheg, Módosítva: 2016. január 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Normál cukorpaszta, mely alkalmas az arc és a test kíméletes szőrtelenítéséhez. A szőr növekedésével ellentétes irányú felvitele, majd megegyező irányú eltávolítása során még a legrövidebb szőrszálakat is maradéktalanul eltávolítja.

Evi0924

2019. szeptember 23.

Kicsit macerás a használata, mivel nagyon nyúlik, folyik és ragad, szóval minden ragacsos lesz mire végzek a gyantázással. Szerencsére vízzel könnyedén le lehet mosni. Szépen eltávolítja a szőrt bárhonnan és a fájdalom is minimális. Ebből a szempontból megéri az árát és tényleg hozza amit igért. Számomra azonban túl sok időt vesz igénybe (bár tapasztaltabb gyantázóknak lehet, hogy gyorsabban menne) a melegítgetés és az utána való takarítás, szóval nem hiszem, hogy újravenném. Azonban akinek az ideje engedi, annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Audry1

2019. szeptember 10.

Imádom!! Tényleg sokkal kevésbé fájdalmas még érzékenyebb területeken is, mint bármelyik másik, amikkel eddig dolgom volt. Emellett sokáig elég és nagyon szép, sima bőrt hagy maga után, ami nálam 2 hétig bőven szőrmentes. Nagyon gyorsan is lehet vele dolgozni, ha kitapasztalja az ember a helyes eljárási módot. Ragacsosabb lesz a használata után értelemszerűen a bőr, de langyos/meleg víztől teljesen lejön :)
Egyetlen negatívuma, hogy az apróbb szőrszálakat nem szedi ki, így meg kell várni (ha van idő rá), hogy kicsit nagyobb legyen. Ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Koko14

2019. május 18.

Ha valaki használja esetleg szemöldökre, az segítsen legyszi, hogy a legegyszerűbb kivitelezni 🤣 két napja ezzel kínlódom. Kézzel nem jó mert nem férek hozzá, késsel is próbáltam, szintén ez a helyzet, fogpiszkálóval is egy YouTube - os vidi alapján. Valakinek van erre jól bevált módszere? 🙂
Máshol szuperül működik, szóval 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Máshol szuperül működik, szóval 5*

fannivea

2018. augusztus 1.

En lehuzocsikkal probalkoztam, illetve nelkule is de nem igazan valt ne.
Azota valtottam inkabb patronosra, gyorsabb es praktikusabb-nem ragad gyantazas utan az egesz furdoszoba.
Probaltam meg ugy hasznalni, hogy egy ures patronba “beletoltottem”. Ugy egesz jo volt, de min. Fel ora kellett, hogy beletoltsem, igy jelenleg a cukorpaszta inkabb a szekrenyben csucsul:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

En lehuzocsikkal probalkoztam, illetve nelkule is de nem igazan valt ne.

user6

2018. június 14.

Nekem a soft változat van meg, kifejezetten hónalj- és intim szőrtelenítésre szereztem be és nagyon bevált!:) A kényes területeken kicsit több időt vesz igénybe a használata, de az eredmény mindenképp kárpótol.:) Lehúzócsíkkal szoktam használni, mert elég nyúlós a soft-nak az állaga, így viszont nem kell melegítgetni használat előtt. Nálam abszolút újravevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Corgidodo

2018. április 13.

Nem ájultam el tőle. Az tény, hogy akinek a fájdalomküszöbe alacsony, annak is jó, de eltalálni a megfelelő hőfokot nem könnyű. Aki nem használ hozzá lehúzócsíkot, csak ujjal, azt el sem tudom képzelni hogy csinálja. Én lehúzócsíkkal csináltam, de így is az egyik ujjbegyem felhólyagosodott. A karomon, arcon, combon próbáltam ki, elviselhető a fájdalom. Bikinivonalon nagyon fáj, ott bele is ragadt és ennyire tellett 3 óra küszködés. Persze a gyakorlatlanságom is belejátszott az tény. Nagy felületre egyáltalán nem ajánlom, mert kb 1 használattal elfogy a tégely fele.
A "fájdalmatlanság" miatt jó, azonban iszonyatosan időigényes. NEm tudom, hogy erre kinek van ideje, max talán az unatkozó háziasszonyoknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

gyitepaci

2017. június 3.

Gyors, viszonylag fájdalommentes gyantázást tesz lehetővé, kimondottan intim részekre szereztem be, nagyon bevált, már volt újravéve. AMi kicsit bosszant, hogy hőmérsékletre érzékeny, de kibírható. Vízbe állítva szoktam melegíteni, pár perc alatt használatra kész, hosszú ideig sima a bőröm tőle. A használatát meg kell szokni, de jóval kevesebb fájdalommal jár, mint a gyantacsíkos cibálós társai. Ami meg extra a cukorgyantában, hogy vízzel lejön, nem kell hozzá semmilyen különleges eszköz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

betty23

2017. május 1.

update 3: Már áttértem az elasztikus gyöngygyantára, mivel az nem ragad és olvad össze-vissza, mégsem irritál és az is csak a szőrt tépi, nem a bőrt. Ettől független még mindig 5 csillagos termék, de nekem összességében az elasztikus gyanta jobban bevált, főleg arcra. A cukorgyanta nagyon pepecselős és lassú nekem.

update 2: Beszereztem egy konzerves gyantához való melegítőt, na így még tutibb. :) Eddig meleg vízbe állítottam, melegítővel természetesen sokkal jobb. Mindenkinek ajánlom, hogy vegyen hozzá, ha teheti.

update: Kipróbáltam intim tájékon, és nekem ott is bevált. :) Persze, ha valaki még nem gyantáztatott "arra", akkor először elég fájdalmas lehet, de egyre elviselhetőbb a fájdalom minden egyes alkalom után. Nekem kozmetikus csinálta eddig sima konzerves gyantával, borzalmasan fájt. Evvel viszont kevésbé érzem kínzásnak, főleg, hogy úgy feszítem meg a bőrt procedúra közben ahogy akarom. Számomra az egyetlen hátránya az otthoni bűvészkedésnek az idő, mert bizony a kozmetikus pár perc alatt lekapja, magamnak viszont lassan megy a dolog.

Ez a termék valami eszméletlen. Miért nem vettem rá magam előbb, hogy rendeljek egyet?! Rutinos itthon gyantázó vagyok, de a bajuszomat, a hónaljamat és az intim tájékot mindig kozmetikussal csináltattam. Mivel erős és dús a szőrzetem, nekem gyakran ki kellett pengetnem egy elég szép összeget a szőrtelenségem érdekében. Eredetileg azért vettem cukorgyantát, mivel sok helyen olvastam, hogy az apró szőrszálakat is eltávolítja, ellentétben a sima gyantával, így gyakrabban lehet szőrteleníteni, nem kell megvárni, hogy 4-5 mm-es legyen. Ma próbáltam ki először. Egyelőre még csak a bajuszomat és a hónaljamat csináltam meg vele, de teljesen meg vagyok elégedve. Nem tépi el a szőrt, ha rossz irányban viszem fel, illetve alig érezni fájdalmat a használata közben. Amúgy én papír nélkül használom. A lábam és a karom esetében maradok a patronos gyantánál, de kozmetikushoz gyantáztatni valószínűleg már nem kell mennem. :)
Vannak persze hátrányai, hogy macerás és melegítgetni kell (erre lehet beszerzek majd egy konzerves gyantához való melegítőt), de nekem megéri.
ui.: Méteres szőrszálakon nem éri meg kísérletezni, elég nagy fájdalmakat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

ui.: Méteres szőrszálakon nem éri meg kísérletezni, elég nagy fájdalmakat okoz.

rammy717

2017. április 10.

Én a hónaljamra használom. A gyantázást sokalltam kozmetikusnál, ill. valami olyanra volt szükségem, amivel minél hosszabb ideig bírja. Számomra nagyon bevált!
Én egy evőkanalat szoktam felmelegíteni, és a meleg (száraz) kanállal szépen lassan ki lehet imádkozni belőle egy darabot. Nekem egy evőkanálnyi elég is a 2 hónaljamra. Nem melegítgetem, mert állítólag ha többször felmelegítjük, veszít a minőségéből (barátnőm tanácsolta). Én össze szoktam gyurmázni, kb. fél perc, és már használható is. Én nem hasznátam se spatulát, se gyantacsíkot hozzá, csak kézzel csinálom.
Nem kell sok, nagyon lassan fogy, és iszonyú jó. Az első használat az érdekes volt, de rá lehet érezni. A fájdalomról is ugyanezt tudom elmondani, az első szörnyű volt, de azóta valahogy meg se kottyant :) Ja, és az is tök jó, hogy a szőr növekedésével azonos irányban kell letépni, szóval szerintem ezáltal is kevesebb fájdalommal jár.
Vízzel könnyen lemosható, ha összemaszatoljuk magunkat, vagy mást, könnyen el tudjuk távolítani. Ez szerintem nagyon praktikus.
Utána pihe-puha a bőr, imádom! Hintőporozni szoktam még 24 órát, aztán mehet a deo.
Ár-érték arányban kiváló, kozmetikus árakat figyelembe véve főleg! Ajánlom másoknak is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Blanky

2017. január 6.

Gyűlölöm a borotvát, de sajnáltam havi szinten otthagyni azt a rengeteg pénzt a kozmetikusnál gyantázásra, így kerestem egy alternatívát. A Normal változat volt meg nekem, 1 évig volt elég az 1 kg-os doboz termék, úgy hogy teljes intimgyantázásra, bajusz és néha hónaljra is használtam. Nagyon szeretem ezt a terméket, én spatulával szeretem a legjobban használni, és gyönyörűen leszed minden szőrszálat. Szerintem fájdalom szempontjából jobb, mint a hagyományos gyanta, illetve kevesebb a szőrbenövés, meg a kipirosodás is csak 1-2 órát tart.
Van mikor könnyebben sikerül használnom, van mikor nehezebben, de valószínűleg olyankor én rontok el valamit. Vettem hozzá melegítő gépet, szóval én mindig azzal használom, így sokkal egyszerűbb. :)
Pont ma fogyott el, de hétfőn már érkezik 2017-re az utánpótlás, méghozzá 2 doboz, egy Normal és egy Soft, kíváncsi vagyok, hogy a Soft hogyan működik és miben különbözik. Mindenképp írok majd arról is, amint kipróbálom.
5 csillag egyértelmű, hiszen míg a kozmetikusnál évente 70.000 forintot ott hagytam csak az intim gyantazásra, itthon 2500 Ft-ból megoldottam ugyanazt (lehet még szebben is, pedig popsinál is magamnak csinálom). Azért nem mindegy. :)
Annyi, hogy nyilván kényelmesebb ha kozmetikus csinálja, de én inkább csinálom ezekkel a feltételekkel magamnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.