Alveola Waxing

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: zfru, az összetevőket feltöltötte: Lotheg, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Normál cukorpaszta, mely alkalmas az arc és a test kíméletes szőrtelenítéséhez. A szőr növekedésével ellentétes irányú felvitele, majd megegyező irányú eltávolítása során még a legrövidebb szőrszálakat is maradéktalanul eltávolítja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Blanky

2017. január 6.

Gyűlölöm a borotvát, de sajnáltam havi szinten otthagyni azt a rengeteg pénzt a kozmetikusnál gyantázásra, így kerestem egy alternatívát. A Normal változat volt meg nekem, 1 évig volt elég az 1 kg-os doboz termék, úgy hogy teljes intimgyantázásra, bajusz és néha hónaljra is használtam. Nagyon szeretem ezt a terméket, én spatulával szeretem a legjobban használni, és gyönyörűen leszed minden szőrszálat. Szerintem fájdalom szempontjából jobb, mint a hagyományos gyanta, illetve kevesebb a szőrbenövés, meg a kipirosodás is csak 1-2 órát tart.
Van mikor könnyebben sikerül használnom, van mikor nehezebben, de valószínűleg olyankor én rontok el valamit. Vettem hozzá melegítő gépet, szóval én mindig azzal használom, így sokkal egyszerűbb. :)
Pont ma fogyott el, de hétfőn már érkezik 2017-re az utánpótlás, méghozzá 2 doboz, egy Normal és egy Soft, kíváncsi vagyok, hogy a Soft hogyan működik és miben különbözik. Mindenképp írok majd arról is, amint kipróbálom.
5 csillag egyértelmű, hiszen míg a kozmetikusnál évente 70.000 forintot ott hagytam csak az intim gyantazásra, itthon 2500 Ft-ból megoldottam ugyanazt (lehet még szebben is, pedig popsinál is magamnak csinálom). Azért nem mindegy. :)
Annyi, hogy nyilván kényelmesebb ha kozmetikus csinálja, de én inkább csinálom ezekkel a feltételekkel magamnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

mstindigo

2016. november 21.

Vettem mindkettőből, a normálból és a softból is, aztán a KM-es vélemények miatt a softot próbáltam ki először. A kozmetikus suliban phandys-zel tanították, de sajnáltam 9.000-et egy kiló cukros vízre, miután még csak elégedett sem voltam a végeredménnyel. De gondoltam nem adom fel! :-D Ennek a soft verziója nagyon hasonló állagú, mint a Phandys kézi cukorpasztája. Én spatulával tudok a legjobban dolgozni. Nem tökéletes, de lehet, hogy csak gyakorlás kérdése. A tanár szedte le a kezemet a kézi phandys cukorpasztával, és a szőröm javarészt leszakadt, mintha leborotváltam volna, ahol pedig tényleg kitépte, ott begyulladt 2 hét múlva, mikor elkezdett visszanőni. :-D Úgyhogy én a lábamon próbálkoztam itthon. Be nem gyulladt, viszont volt, ahol én is csak eltéptem a szőrömet, és nem kitéptem. (De egész jó arányban sikerült kitépnem...) A lábam úgy tűnik, sokkal kevésbé érzékeny, egyetlen szőrtüszőgyulladás sincs rajta egyenlőre. Ha valaki tudja, mi az istenért szakad el a szőröm, ahelyett, hogy kitépődne, plíííz írja meg. :-D (Amúgy nagyon vékony szőröm van, de akkor se kéne szakadnia...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Froggy

2016. november 8.

KB fél éve használom és szerintem ma rájöttem, hogy hogyan is kell. Kenőkéssel. Lábról úgy elég szépen leszedi. Hónaljra használtam eddig, hát, nem tudom. Lehet, hogy én cseszem el, de egy hét múlva muszáj megint, mert nem sikerül elég alaposan dolgozni. Ha megtanulom használni, visszajövök, addig négy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

missfate93

2016. október 20.

Sok idő volt mire rájöttem hogyan a legkényelmesebb használni, de végül a spatulával felkenős-papíros verzió vált be. A normált vettem, fazékban, forró vízben viszonylag hamar melegszik, könnyű vele dolgozni, szépen kiszedi a szőrt és nem irritál. Vigyázni kell nehogy megégesse a bőrt vagy nem jó használat miatt véraláfutást okozzunk. Csak kis területekre ajánlom, illetve az érzékeny részekre különben hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Aisa

2016. augusztus 26.

A hagyományos gyantánál mindenképpen jobb a cukorgyanta, tényleg kevésbé pirosodik tőle a bőr, kevesebb a szőrbenövés, de nekem kissé körülményes és ezáltal lassú a használata. Továbbra is az elasztikus gyantára esküszöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

mosomaci

2016. augusztus 26.

Többen kérdezik, hogyan lehet kiimádkozni a konzervből. Én is csatlakozom!!! Hogy fenébe lehet ezt normálisan használni?? Alig bírom kiszedni, utána meg percek alatt nyálasan tapad és ragad mindenhova. Csupa lila folt vagyok tőle, mert amíg nem elég meleg, addig izomból nyomom a bőrömre, amikor meg már jó lenne, akkor moshatom le vízzel :( :( Csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Vattacukor1990

2016. június 10.

Az évek során végigpróbáltam minden szőrtelenítési eljárást az epilátor kivételével. Egyikkel sem voltam teljesen megelégedve. Aztán kedvet kaptam a cukorpaszta használatához, mert sok jót olvastam már róla. Megrendeltem, kipróbáltam és nagyon bevált. Hatalmas nagy előnye, hogy csak természetes összetevőkből áll, így nem irritálja a bőrt. Használata után minimális pirosságot tapasztalok csak, az is 1-2 órán belül elmúlik. Szeretem benne azt is, hogy az esetleg a bőrön maradt cukorpasztát vízzel el lehet távolítani, nincs szükség lemosóolajra. Elegendő testhőmérsékletűre melegíteni és máris használható, nem tudjuk megégetni magunkat vele. A szőrnövekedéssel megegyező irányú eltávolításnak köszönhetően pedig minimálisra csökkent a szőrbenövéseim száma. Az eddig próbált módszerek közül, még ha nem is 100%-os hatékonysággal, de ezzel sikerült a legeredményesebben dolgozni. Időigényesebb művelet, de bőven megéri rászánni az időt. A hónaljam kivételével minden egyéb területen ezt alkalmazom. Az 1000 grammos kiszerelés így is hónapokig elég, az ára pedig kedvező.

Tartok itthon a normál és a soft változatából is, mert (ahogyan már előttem is írták) azt tapasztaltam, hogy az időtől függően érdemes megválasztani, melyiket használjuk.
Ebben a nyárias, meleg időben a normál változat jobban megállja a helyét. Tovább használható, több idő kell hozzá, mire a bőr melegétől túlságosan lággyá és képlékennyé válik. Sokkal később lágyul meg annyira, hogy rátapadjon a bőrre. Én személy szerint kényelmesen meg tudom csinálni vele a lábszáraimat, combjaimat és ha van rá idő, akkor még a karjaimat is. A soft verzió ilyen melegben viszont mindössze pár percig használható eredményesen, ezután annyira lágy és folyós lesz, hogy lehetetlen vele dolgozni és nem lehet lehúzni a bőrről, mert hozzáragad, még mielőtt végeznék az egyik lábszárammal.
A soft verziót inkább a téli hónapokban előnyös alkalmazni. Ilyenkor ezzel is sokáig lehet dolgozni anélkül, hogy elfolyósodna. Valamint nincs szükség melegítésre, mert anélkül is használható, megfelelően puha az állaga. Ezzel szemben a normál változatot télen mindenképpen melegíteni kell használat előtt, különben lehetetlen kivenni a dobozból, ezen kívül melegítés után használva is nagyon hamar visszakeményedik. Megkeményedve pedig nehezen lehet használni, és kevésbé eredményesen, valamint nekem hólyagosak lettek tőle az ujjbegyeim, annyira nehéz volt rásimítani a bőrömre. Tehát télen mindenképpen a soft az előnyösebb.

A két változatot lehet keverni is. Nemrég a softot vettem elő, de ebben a melegben pillanatok alatt túlzottan lágy lett és nem jött le a bőrömről. Ekkor hozzátettem egy kicsit a lágyra melegített normál verzióból, gyorsan egybedolgoztam őket és lám, egyszerűen le tudtam húzni a bőrömről és folytathattam tovább a műveletet.

Száz szónak is egy a vége, nagyon jó kis találmány. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Száz szónak is egy a vége, nagyon jó kis találmány. Érdemes kipróbálni.

Kardvirág

2016. május 13.

A bajszom eltüntetésére vettem, minden másra ott az epilátor. Megvan már vagy fél éve, de nem igazán jutottam dűlőre vele. Ma viszont (köszönhetően a fáradtságomnak) rájöttem a nyitjára. Eddig mindig forró vízben melegítettem, valószínűleg türelmetlen voltam, nem vártam meg amíg eléggé felmelegszik, nem tudtam normálisan felkenni, csak húzta-nyúzta a bőröm felkenéskor, a szőr nem ragadt bele, stb...erre ma csak bedobtam a mikróba (érdemes kivenni belőle egy kisebb mennyiséget, ami több alkalomra elég és csak azt melegíteni) és már csipogott a mikro amikor leesett, hogy én ezt nem így szoktam! Na mindegy, lássuk. És szuperül fel tudtam kenni, két lehúzásra kész is. Imádom! Azért a hőmérsékletre érdemes figyelni, nehogy megégessük magunkat. Az 1 kg-os doboz kb életem végéig elég lesz a bajszomra. Akár érdemes lehet barátnővel közösen venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

moszi79

2016. április 19.

Nekem a SKINTIM-be próbálták ki intim területen a Soft változatot, és azt kell mondanom, hogy imádom!!:)
Ritkul és vékonyodik a szőr, ez tényleg egy kis csodaszer!
A kozmetikus lány profi volt, alapos, gyors, pont amire az embernek szüksége van!
Ami nagyon tetszik bennük, hogy időpontfoglalás nélkül, vagyis nem kell bejelentkezni, baromi jó az nyitvatartásuk, így nem kell napokat, heteket várnom időpontra a kozmetikustól, hanem csak beugrom hozzájuk egy gyors intimgyantára cukopasztával.
Nálam egyértelműe 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Ritkul és vékonyodik a szőr, ez tényleg egy kis csodaszer!
Nálam egyértelműe 5* :)

Moonlight

2016. március 31.

Mega-giga-szuper cucc!
Sokkal jobb,mint a papírozós fajta. Nem kell hozzá semmi,csak a kis kacsóink. Igaz,hogy kell hozzá pár év,de jól láthatóan ritkít. Először a kozmetikusomnál találkoztam vele. Aztán ellestem a praktikát, és most már én csinálom. Igaz,ami igaz,több időt igényel,mint a hagyományos társa, de már a végeredmény szempontjából is megéri.
Aww,mi lenne velem nélküle... :)

update: Belefutottam a soft verziójába...sajnos nem vált be,sokkal kevesebb ideig használható,szinte pár lehúzás után már ragad a bőrhöz (szinte lehetetlen leszedni,törlőkendő kell hozzá) amit a normál változata körülbelül egy teljes láb szőrtelenítése után produkál. De ezzel együtt még jobban szeretem a normált :)

update2: Na,ilyen sem volt még,hogy 2-szer jöttem vissza kiegészíteni :) A titok nyitja,hogy soft,vagy normál fajtát válassz: az időjárás. Mondjuk nagy melegben csak is normál,ami sokadik lehúzásnál sem rendetlenkedik. A soft ugyanilyen körülmények között elvérzik,amit fentebb le is írtam. Megfordítva a dolgot viszont azt kell mondjam,nem árt a soft-ból is tartani otthon,mert téli hidegekben akkora erőkifejtés kell a normál felviteléhez (melegítheted 5 percenként,vagy akárhogy,betonkeményre dermed vissza),hogy a végére görcsbe álltak az ujjaim :D
Szóval a kombóra szavazok ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Mega-giga-szuper cucc!
Aww,mi lenne velem nélküle... :)

Szóval a kombóra szavazok ;)

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.