Alveola Waxing

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: zfru, az összetevőket feltöltötte: Lotheg, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Normál cukorpaszta, mely alkalmas az arc és a test kíméletes szőrtelenítéséhez. A szőr növekedésével ellentétes irányú felvitele, majd megegyező irányú eltávolítása során még a legrövidebb szőrszálakat is maradéktalanul eltávolítja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

telelle

2015. december 18.

Azért vettem, mert nem akartam gyantát főzni a nyári 40 fokban, nyáron nagyon jó is volt. Egy kicsit sötétebb és keményebb is, mint amit itthon csinálok, ezért tényleg csak melegben lehet használni, különben gyorsan kihűl és használhatatlan lesz. Ami nagyon tetszik benne az az, hogy tényleg ugyanabból van, mint a házi, szóval teljesen természetes.

Nem mindegy egyébként, hogy mikor használja az ember, mert ha épp érzékenyebb (közelednek a nehéz napok), akkor lejjebb megy a fájdalomküszöb is, olyankor combon meg bikinivonalon nagyon jajongós tud lenni (az összes szőrkitépkedős dolog). Utána viszont szabad a vásár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

pampamacska

2015. november 9.

időigényes, maszatolós, nehezebb, de megéri :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

időigényes, maszatolós, nehezebb, de megéri :3

Andy83

2015. november 9.

Én nemrég szereztem be egyet. Működik, szuper lenne, csak ez elég időigényes, ezért ez nálam nem működőképes (kisgyermekem van :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

SeresKarolina

2015. szeptember 22.

Ma erkezett meg nekem is, ki is probaltam gyorsan. Nekem 100%-osan bejott! Imadom, nagyon konnyu vele dolgozni. Ettol erzem a legsimabbnak a borom, pedig mar sok minden kiprobaltam. Ajanlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Titanilla10

2015. július 21.

Beszereztem egyet én is.Kipróbáltam papírral is működik felmelegítettem hogy folyósabb legyen igaz igy kicsit meleg volt de tökéletes és nem fájdalmas ezen meglepődtem.:)Pedig mindig borotváltam a lábaim.Jól használtató papír nélkül is bár akkor meg a kezem lett tiszta ragadós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Zsuka

2015. július 20.

Dorotien: köszönöm, beszereztem: nekem is bevált! Nem az Ázsiában vettem, hanem az Alveola webshopban, személyes átvétellel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Naoto

2015. május 20.

Nagyon jó termék! Első próbálkozásom bikinivonalon történt, és amin a legjobban meglepődtem, hogy nem fájt. De egyáltalán nem. (Hozzá kell tenni, hogy nekem már szedték le a teljes területet patronos(!) gyantával, így utólag persze már tudom hogy ezt nem szabadott volna hagyni, mindenesetre edzett lettem... :D). Pirosság sokkal kevesebb volt mint epilálás után, másnapra el is múlt. Nagyon jó még, hogy nem ragad utána minden, vízzel és kis szappannal simán le lehet szedni.
A használatáról: az első hibát ott követtem el, hogy megpróbáltam hidegen kinyitni, így szépen le is tört a nyitófül, mivel a cucc jól rákötött a konzerv tetejére, és nagyon kellett erőltetni. Nekiestem ezután konzervnyitóval, így végül sikerült a művelet. Melegíteni lehet hajszárítóval, de azt inkább akkor, ha csak nagyon kicsi mennyiség kell, mivel hamar megszilárdul újra. Emiatt a forró vízbe állítás jobb megoldásnak hangzik. Én kézzel csináltam, kicsit meggyúrtam egy kis darabot, aztán szőrnövekedéssel ellenkező irányban felkentem, azzal megegyezően letéptem. A művelet befejeztével vízzel lemostam, és kész is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

hajasbaba

2015. május 16.

Én nem a textilcsíkos megoldást, hanem az "ősi", hagyományos technikát alkalmazom. Tapasztalatom az, hogy kevésbé fájdalmas, mint a megszokott görgőfejes kínzás. Az itt-ott rajta maradt gyantafoltokat könnyen, egyszerű langyos vízzel el lehet távolítani. Az intim területről meg csak annyit, hogy nem olyan gyilkos ugyan, de még mindig elég fájdalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

szederke

2015. május 4.

Sikerült beszereznem az Ázsia Centerben, rászántam egy délutánt és kibuszoztam. :) Nagyon bevált!!! Hajszárítóval kicsit felmelegítettem és így ki tudtam szedni egy kevéskét, majd a lábamon próbáltam ki de eléggé bénáztam vele, aztán gyúrogattam tovább és mondom kipróbálom intim területen. Kb 15 perc alatt végeztem az egésszel, nagyon könnyen kézre állt, és szépen leszedte az egészet. Kicsit a hajlatnál belilult, mert az első lehúzásnál "ugrottam" egyet, és meghúztam a bőröm, de ettől eltekintve maximálisan elégedett vagyok :) A szőrbenövés is minimális lett, pedig korábban kozmetikus után elég ronda volt néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

edke

2015. április 12.

A forró vizes fazékba állítás tökéletes állagot eredményezett, így könnyen használható. A gyantázás is jól ment vele, már 1 hete teljes simaság, amit eddig semmi mással nem sikerült elérni, rendes gyantával sem valahogy :) Gyulladások csak azok vannak még, amik előtte is megvoltak, újat nem csinált, amit én nagy sikernek könyvelek el! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.