Alveola Waxing

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: zfru, az összetevőket feltöltötte: Lotheg, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Normál cukorpaszta, mely alkalmas az arc és a test kíméletes szőrtelenítéséhez. A szőr növekedésével ellentétes irányú felvitele, majd megegyező irányú eltávolítása során még a legrövidebb szőrszálakat is maradéktalanul eltávolítja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

esztopiros

2015. február 18.

Ez annak fog nagyon bejönni, aki használt már házi cukorgyantát. Én kizárólag intim területre használtam - ott eddig csak a cukor vált be. Csak a házi pasztával ugye az a gond, hogy óriási macera meg zsákbamacska, meg a mennyiséget is elég nehéz eltalálni, elrakni se nagyon lehet, én meg kb hetente használnám.
Ez viszont kiváló, de nem szabad összekeverni a sima gyantával, ezt nem úgy kell használni. Viszont aki türelmes, annak meglepően kevés fájdalommal és nagy hatásfokkal kiszed mindent, nem kell a lemosással vacakolni, és ami engem is meglepett, hogy a kozmatikai gyanatázás után mindig begyulladnak a szőrtüszőim (intim rész), még a házi cukorpasztától is egy kicsit, ennél viszont leszedtem az egészet és egy óra múlva teljesen sima volt, kipirosodás nélkül. Amit még nagyon értékelek benne, hogy mivel a szőr nem kampányszerűen nő vissza, hanem hetente, darabokban - kis adagot elég kivenni a bödönből és leszedegetni az aktuális részt, nem kell megvárni, amíg kinő az egész dzsungel és eljutok a kozmetikushoz vagy nekiállok főzögetni. Én melegítés nélkül szoktam kivenni belőle egy-egy adagot és addig gyúrogatni, amíg lágy nem lesz. Nagyobb területre, pl. lábra nem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

csbabo

2015. január 22.

Én nem melegítem fel, kiszedem a dobozból, kicsit átgyúrom, és már működik is. Nekem tökéletesen bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

mey

2014. december 2.

Hogyan szoktátok felmelegíteni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 2.

Hogyan szoktátok felmelegíteni?

AnnaPanka

2014. szeptember 18.

Na sikerült találnom az Ázsia centerben. Gyorsan ki is próbáltam a karomon. Az az egyetlen problémám vele, hogy hamar felmelegszik a kezemben annyira, hogy használhatatlanná válik. Ezt hogy lehet megelőzni?

Na most újra nekifutottam, most eleve kicsit keményebb volt, és csak az ujjbegyeimmel fogtam, így egész jó maradt. Így már tökéletes, a karomat és a szám fölötti részt is nagyon szépen le tudtam szedni vele. És az külön tetszik, hogy nem kell utána olajozgatni, meg nem ragadok még órákig, csak lemosom magam melegvízzel és ennyi. Úgyhogy megérdemli az öt pontot, így hogy ráérez az ember, tökéletes.

Tényleg csak rá kell érezni a használatára, és akkor nagyon jól működik. Tegnap este a teljes intim részemet is le tudtam vele szedni, pedig eddig oda csak borotvát használtam... Fura, hogy nem ismertebb ez a cucc, szerintem nagy rajongótábora lenne, ha többen tudnának róla, hogy létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

bstella

2014. augusztus 20.

Tegnap próbáltam ki, életem első cukorgyantája. :) Párszor nekifutottam a házi cukorgyanta elkészítésének is, de... hagyjuk. Mivel még sosem használtam, picit hosszadalmas és macerás volt (nekem kézzel nem volt jó, vajas késsel kenegettem és húztam le, de teljesen oké volt a dolog), de alapvetően nagyon elégedett vagyok. Olyan sima a lábam, hogy szerintem a por is lecsúszik róla :D A hagyományos gyanta után sem tapasztaltam ezt, tényleg sokkal jobb. Hónalj tájékon maradt már szál, de azt amúgy sem egyszerű szőrteleníteni és nincs meg az a fura lyuk meg a feketeség utána, mint a sima gyantánál. Tényleg megéri picivel több időt rászánni a dologra. :)
Olyan gondom volt (bár ha tapasztaltabb leszek majd ezen a téren, nyilván ügyesebb is :D), hogy néha amit rákentem a lábamra, az nem jött le rendesen, csak nyúlt-nyúlt szálakban és ragadt. Ez azért lehet, mert túl meleg volt? Itt az előbb olvastam, hogy nem folyósnak kell lennie, csak puhának. Akkor ez volt a gond?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Lotheg

2014. május 27.

Ma vettem, de muszáj is volt kipróbálnom. Annyira izgatott, hogy vajon mit tudhat :D és hogy beváltja-e a hozzá fűzött reményeimet. Mivel pár napja türelmetlen voltam, és még a maradék házi cukorgyantámat azért nem akartam kidobni ezért a szőrtelenítendő területek jó része szép sima még. :D ... De a karom, amit eddig csak, "tesztelés" és próbára tartottam fenn. Mert a kart hagyom utoljára általában, hogy ha nincs türelmem, akkor nem olyan gáz ha az olyan marad, nahát ennek a terméknek a tesztalanya a karom lett :D. És jelentem igen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet és betölti azokat a hiányosságokat, amik eddig voltak.
Szőrtelenítős történetem ott kezdődik, hogy elég sűrű és erős szőrzetem van (előny a szép dús haj) a hófehér bőrömhöz, így elég korán kezdtem a dolgot anyukám epilátorával, amelyet hamar megöltem erős szőrzetemmel, ezek után kaptam sajátot… Azonban mindkettőnél ugyanaz a probléma volt, az undok benőtt szőrszálak és n csinálhattam akármit, nem nagyon csökkent a számuk. Ekkor próbáltam ki új dolgokat.. Időhiányban a borotvát, azonban ezt tartom a legrosszabb választásnak, mert a bőrt is megvastagítja, meg érzékeny területek kipattognak, fél nap után pedig máris borostás a dolog és látszanak a ronda fekete pöttyök. Ezek után jött a hideggyanta, ami bőrt szépen lenyúzta szőrt meg otthagyta, ekkor ment el a kedvem a gyantázástól… Ezért nem próbáltam meleg gyantát se, ekkor visszatértem a géphez, és tűvel szedegettem ki a bőr alól a szőröket, ami után ugye sebes lett. Kutakodni kezdtem, rátaláltam a cukorgyantára. Elkezdtem otthon gyártani jó móka volt szórakozni, hogy hogy is változik stb. Azonban nem sikerül sose elsőre eltalálni pont a dolgot, így egy idő után inkább nyűg volt mint móka, meg az ujjaim vagy beletörtek, vagy túl lágy, kézzel kezelhetetlen lett. Ennek szuper a konzisztenciája. Vizsgáim közepén döntöttem úgy, hogy ezt beszerzem, hogy tanulás közben ne menjen külön idő még a kész cucc javítgatásával. Megrendeltem. Elmentem érte. Kipróbáltam. Bevált.
Hatalmas előnye, ami az úgy általában a cukorgyantára igaz, hogy mivel kicsit kell felmelegíteni ezért nem égeti le magát az ember és ezáltal kíméletesebb is a bőrhöz, főzni se kell így közben se történhet baleset. A bőrt nem nyúzza meg, csak a felső elhalt hámsejtet szedi le, de az élő bőrt nem bántja. Epilátorhoz képest ég és föld fájdalom terén, jobban fáj a felkenés része. Elég steril, főleg ha az ember magán használja, de ugye nincs más eszköz csak tiszta kézzel, utána meg kidobja a használtat… Nem kell fertőtlenítgetni, meg ilyesmik. Egyenlőre úgy néz ki jóban leszünk.
Akinek nincs kedve otthon főzni vagy nem jött össze valamiért, de szívesen kipróbálni meleg szívvel ajánlom ezt a gyantát. Jó áron jó minőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.