Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. március 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Az új, limitált kiadású African Soul Alverde család tápláló szájfénye, organikus sheavajjal, mandula olajjal és gojibogyó kinvonattal. Vegán termék.

3 színben kapható:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

D.Bianka

2014. november 17.

Én nagyon szeretem :) a "tan" színű van meg, olyan mint a természetes száj színem,teljes arc sminkkel is gyönyörű, ez egy matt szín, aki természetes hatást szeretne annak ajánlom. Én néha ajakbalzsamot kenek alá így a színe light-osabb és az állaga inkább szájfényra hasonlít így. a szaga.....igen, az a tipikus alverde...nekem se jön be, én ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Ladybrown

2014. augusztus 26.

Hú...hát nem is tudom, mit írjak ezekről... A színük nagyon megtetszett, többször nézegettem, aztán ajándékban megkaptam a "teljes kollekciót". Az állaguk fura, de nem rossz érzés az ajkakon, a szaga - mint (szerintem) az összes alverde cuccnak - rémes. Viszont ami a legrosszabb, hogy a színe a tégelyben nagyon tetszik, de magamon egyik sem...nem is gondoltam erre, mert több barna rúzsom/szájfényem van, szeretem is a földszíneket, úgyhogy nagy döbbenet volt.
A 2 csillag mínusz az ára és a szaga miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

A 2 csillag mínusz az ára és a szaga miatt...

Jossie

2014. augusztus 25.

Mind a három árnyalattal rendelkezem, egyszerűen imádom őket, főleg a színüket. :) Minimálisan csillognak, ami még pont elegendő egy diszkrétebb sminkhez, nem mondanám, hogy tartósak, de néhány óránként ráerősítek, és úgy tökéletes a hatás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Bibi

2013. szeptember 10.

Nem, nem szaradtak be, ezek tenyleg ilyen suruek. Hirtelen azt hittem, korrektort kenegetek a kezemre. Nekem nagyon tetszenek a szinei (igazi oszi szinek), bar csillognak,ami nem nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.