Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Keesia

2012. augusztus 12.

Valóban nagyon mutatós darab, de teljes mértékben HASZNÁLHATATLAN!
Egy porszemet nem vesz fel a pirosítóból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Valóban nagyon mutatós darab, de teljes mértékben HASZNÁLHATATLAN!
Egy porszemet nem vesz fel a pirosítóból!

natasa

2012. július 11.

Én tapasztalataimról írok. Aranyos kis ecset. Szó szerint. :-) Elég kicsi ugyanis, de nekem pont ezért tetszett, simán elfér a sminktáskámban is. Első benyomás: Nagyon puha, viszonylag kellemes vele dolgozni. Nem kapaja szét az arcom, mint már egy-két ecset korábban.
Használom egy ideje. Tényleg nem túl felemelő ez a sok műanyag. :-((( Azért utazáshoz jó lesz ez. Főleg arcpirosítóhoz használom majd. Ha majd a Müllerben hajlandóak lesznek az Essence púderecsetet újra árulni, akkor majd egyet beszerzek, tervben van egy ideje.
A csodaszer minősítés túlzás, ez így többszöri használat után kijelenthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

A csodaszer minősítés túlzás, ez így többszöri használat után kijelenthető.

ritaszeged

2012. július 11.

Hát én kifejezetten örülök, hogy műanyag és nem természetes állati szőrt tartalmaz, amit nem tudhatunk milyen úton nyernek egyes ecsetgyártók, a műanyag (szintetikus) ecset egyébként több szempontból jobb, olcsóbb, tartósabb, a természetes szőr sérülékenyebb nagyobb odafigyelést igényel, szálai jobban megtartják a festéket így a baktériumok is hamarabb szaporodnak el rajta. Valamint amit már említettem nem tudhatjuk, honnan is szerzik azt a bizonyos szőrt :)

Maga az ecset nekem egyáltalán nem tetszik, mert kicsi és se pirosításra nem alkalmas se arc púderezéséhez, nekem nem vált be, így tovább is adtam, kuponnal 1000 forint körül vettem meg, nem nagy összeg, de számomra csalódás, és az tényleg igaz, hogy az essence is hasonlóakat tud, kicsit olcsóbban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Alice83

2012. július 8.

Szerény véleményem szerint jó kis ecset lehet, de az árát nem éri meg, főként annak a tudatában h az essence ecsete fele árú, ráadásul a két termék rendkívül hasonló...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.