Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bio kamilla kivonatot és lágy tenzideket tartalmazó Alverde fürdető és sampon kíméletesen és gyengéden tisztítja az érzékeny bababőrt anélkül, hogy kiszárítaná. A bio shea vaj bársonyosan puha bőrérzetet kölcsönöz és megnyugtatja az érzékeny fejbőrt. A mandulaolaj simává és könnyen fésülhetővé teszi haját. A gazdag shea vaj, amit a karitéfán megtalálható shea dióból nyernek, az egyik legértékesebb növényi zsírnak számít a világon. A kamilla a bőrnyugtató tulajdonságai miatt számít értékesnek.

Ásványiolaj-származékoktól, szintetikus illatanyagoktól, színezékektől és tartósítószerektől mentes, vegán termék.

botyi

2019. február 12.

Kisfiam fürdetéséhez kezdtem használni, kevésbé habzik, de jól tisztított és nem csípte hajmosáskor a szemét. Egy idő után én is kipróbáltam, nem szárította a bőrömet egyáltalán, a használata után puha lett a bőröm és nem martam végre össze a lábam fürdés után. Csak a kiszerelés miatt váltottam másik babafürdetőre, mivel ketten használjuk, így jobban fogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

kissagi19

2019. január 18.

A régi csomagolásút is nagyon szerettük, ezzel is nagyon meg vagyunk elégedve. Gyereknek a fürdővizébe nyomom, felhabosítom, magamnak pedig tusfürdőként alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Joaninha

2019. január 9.

Sokkal jobb, mint az Alterra Baby fürdetője, csak a szagát nem bírom elviselni. Ettől nem viszketünk és a hajunk is nagyon finom puha lesz tőle, az ára pedig baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

hamamelis

2018. szeptember 6.

Sok babatusfürdő kipróbálása után megtaláltuk a megfelelőt. A leggyengédebb cucc, amit próbáltam. Használom én, a rettenetesen száraz, érzékeny bőrömre tusfürdőként, nem szárít, nem viszketek, nem irritál, nem leszek piros, szuper. Használom a három gyerekemre, nem szárítja őket, és aminek nagyon örültem, nem csípi a szemet, punit, pedig az eddigi gyengéd babafürdetők mind csípték. (Tudom, már nem ezen van a hangsúly, hanem hogy gyengéd legyen a bőrhöz, de három gyereket lefürdetni úgy, hogy visítanak közben, pedig hozzá sem értem a szemükhöz habbal, mégis belement, elég megterhelő.) Alig habzik, de nekem ez nem gond, sőt, tetszik. Samponként legfeljebb a baba kevés hajára válhat be, de fürdetőnek megtartjuk annak ellenére, hogy illatos.
UPDATE 2018. nyár végén már új recepttel találtam csak, megváltozott az összetétel, direkt többször kipróbáltam, de nagyon viszket tőle a bőröm. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bbkriszta

2018. június 12.

meg vagyunk vele elégedve, tisztít, nem irritál, szép összetevők, jó ár

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

meg vagyunk vele elégedve, tisztít, nem irritál, szép összetevők, jó ár

szzh01

2018. május 1.

Évek óta használjuk ekcémára hajlamos száraz bőrű gyerekem fürdéséhez és hajmosásához.
Egy kis természetes olajat (pl. avokádó olajat) szoktam löttyinteni hozzá, hogy ápolóbb hatású legyen.
Időnként én is használom tusoláshoz, és arclemosáshoz is, ha olyan kedvem van; egy normál, nem szárító, bőrbarát tusfürdőnek/lemosónak felel meg.
Illata nincs különösebb, ami van az is inkább rossz, mint jó, de simán meg lehet szokni, nem vészes.
Próbálkoztam már azzal, hogy levendula illót cseppentek bele, de valahogy elnyelte, észrevétlenné vált a levendula illat benne, pedig a végén már nagyobb mennyiséggel is próbálkoztam.
Nem irritál, teljesen rendben van ez a fürdető, megelégedéssel használja az egész család.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

faragoanita

2018. március 24.

Nekün knem jött be. A haja olyan volt, mintha zsíros lenne, pedig jól leöblítettem. Én használtam el végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

anetta.filip

2018. február 28.

2018.02.02. Tusfürdőként használtam, először kicsit büdösnek találtam, azt hittem romlott, de aztán rájöttem ez az "illata" és megszoktam. Tusfürdőnek túl híg volt, alig habzó, sok kellett belőle, babának viszont elég lehet. Nem zárom ki, hogy újraveszem. Az itteni kommentek hatására kíváncsi lettem rà mit tud arclemosóként, vagy samponkènt. Összetevőivel meg vagyok elégedve.
Upd. 2018.02.28. Megadom az öt csillagot, arclemosásra is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Upd. 2018.02.28. Megadom az öt csillagot, arclemosásra is bevált.

Dorka66

2018. február 7.

3 éves kisfiamat születése óta ezzel fürdetjük, mert nagyon kímélő. Arra se panaszkodott még, hogy csípné a szemét. Nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

sorsi77

2017. december 15.

Legalább 10 éve használom, még mielőtt a fiam megszületett is stabil helye volt a fürdőszobában. Arclemosóként kezdte nálam, kerestem egy terméket ami nem csipi a szemem, zuhany alatt pikkpakk lehoz mindent, a szempillaspirál is pandamacimentesen és könnymentesen lemosható .... Nem száritja az arcom, nem húzódik. Természetes volt hogy mikor a fiam megszületett csak ezzel fürdetem, tudtam hogy hajmosásnál sem fogja csipni a szemét. Sokáig elég és az ára szuper a többi bio babatermékhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract