Alverde

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. május 18.

Ár:   1990 Ft

• 1 szájfény 10 „Sweet Darling“ árnyalatban
  • 1 Highlighter (vegan)

ayse

2017. február 11.

Erős közepesen pigmentalt színek.8 órát kibír rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 11.

Erős közepesen pigmentalt színek.8 órát kibír rajtam.

szeliger

2016. március 11.

Ma láttam élőben (az Árkád DM-ben kapható), a fényképen sokkal jobban néz ki, mint a valóságban. Szerintem nagyon igénytelen és gusztustalan lett a csomagolása, kézbefogtam, megnézegettem és szépen vissza is tettem. Három darab volt belőle a polcon, mindháromnak a sarka már meg volt gyűrve, teszter nincs belőle, bóvli kategória. A highlightert nagyon sárgás tónusúnak láttam, lehet, hogy csak a neonfény miatt. A rózsaszín szemfestékben kisebb csillámok villantak, a taupe teljesen mattnak tűnt. Így próba nélkül csak annyit tudok mondani, hogy lehet bármilyen hiper-szuper a beltartalom, ilyen gyatra csomagolás mellett szerintem nagyon túlárazott ez a termék, ezért három csillagnál többet semmi esetre sem érhet. A próba hiánya miatt ez egy meglehetősen kifogásolható vélemény (egy csillagot így mégse adhatok), ne haragudjatok rám, egyszerűen nem tudtam magamban tartani, az Alverdétől ilyet látni nekem nagyon nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 11.