Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. február 27.

A Colourful Paradise kollekció része, krémes arcpirosító stift formában.

nyuszo

2018. május 27.

Imádom!!!! Évek óta ezt használom! Szép a színe, kellemes az illata, egyszerű a használata, természetes hatású.... VEGÁN! Nagyon sokáig elég...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Bane

2015. szeptember 19.

Hónapok óta próbálok rájönni, hogy hogyan lehet szépen használni, de még nem jöttem rá. Paprikaillata van, ami viszont elég mókás. :D (bár nem ez az első Alverde termékem, aminek paprikaillata van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

OAdrienn

2015. június 10.

Először kedveltem, de egyre rosszabb véleményem van róla. Nem lehet szépen eldolgozni, nagyon foltosan fed, és nem is tartós. Nem működik sem ecsettel, sem ujjal eldolgozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

lzsoficim

2014. szeptember 30.

Rettenetesen jò pirosìtò/bronzosìtò!Àlomkönnyen maszatolhato,nagyon termeszetes lesz a vegeredmeny.Nem extratartos,de nem rossz egyaltalan. Amiòta mg van,csak ezt hasznalom.Most a rosszabodo ido miatt picit felreteszem mar,de talakozunk tavaszal;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.