Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. április 30.

Krémes szemhéjárnyaló.

Kiscsillag5

2013. július 1.

Nekem a caramel árnyalat van meg. Valami csodaszép és nagyon illik a szem és a bőrszínemhez. Ujjbeggyel szoktam felvinni. A tartósság nem az erőssége, de nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

vador

2012. május 1.

Kb. negyed óra kell, hogy becsíkozódjon. Mivel a család legszárazabb szemhéjú nőtagján is képes ezt a mutatványt produkálni, úgy vélem, a hiba nem (csak) az én készülékemben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.