Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. március 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Egy natúr és egy csillámos árnyalatot tartalmaz.

Kiszerelés: 5 g

Michelle

2012. március 31.

Én is találtam egyet a sminkszereim között, mégpedig a 227-es Rose Glamour árnyalatot, amit újra használatba vettem. Furcsa, hogy szájfénynek nevezték, valóban közelebb áll egy keményebb állagú rúzshoz vagy kicsit viaszos érzetű ajakápolóhoz, felvive kicsit a Carmex stiftes ajakápolóját idézi (nem az íze!). A matt rész szép, enyhe, természetes színt ad, én az ajak közepére szoktam tenni egy keveset a csillámosból. Az állaga miatt nem könnyű felvinni, nálam ezért is szorult átmenetileg háttérbe, és tényleg nem könnyű letörölni sem, szinte kapaszkodik a bőrbe. A tartóssága nem rossz, kb. átlagos, persze csak akkor, ha nem nyalogatom. Szétnézek egy-két dm-ben, hátha van egy elfekvő darab valahol, mert újra beleszerettem a színébe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

jkrisztie2

2012. március 30.

Én is most tavasszal kaptam elő újra a sminkeim közül, most örülök csak igazán neki, hogy tavaly megvettem! Nagyon szép a színe külön-külön is, de én együtt használom szívesebben. Nálam maximális pontot kap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

wishes

2012. március 29.

Bár a csillámos rész miatt vettem meg, később rájöttem, hogy a natúr szín a legtökéletesebb nude-rúzs árnyalat, amit valaha viseltem - szépen elfedi az ajak élénk színét, de nem tesz sápadttá. Mostanában viszem mindenhova, hátha megtalálom az alternatíváját, de eddig még nem sikerült sajnos, szóval ezzel egyenlőre kicsit jobban spórolok :)
A terméről annyit, hogy az állaga kissé kemény és a fedése is erős, szóval előbb hívnám rúzsnak, mint szájfénynek, és szerintem ecsettel a legkönnyebb felvinni. A tartóssága átlagos - nem lehet olyan könnyen letörölni, de 2 óránál többet nem marad fenn az ajkakon. Tőlem a szín miatt ennek ellére megkapja az 5-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.