Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 19.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tkati

2017. november 26.

Evekkel ezelőtt volt meg a barna(bronz?) - arany változat, nagyon szerettem, habar tényleg hajlamos volt elkenődnk. A színei miatt azóta is keresem, de eddig nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

krita01

2017. június 10.

Nekem a rózsaszín - szürke van meg, nagyon hamar elkenődik, a rózsaszín nem is látszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Makk Zsuzsó

2017. február 5.

A bronz-arany verziót használom, nem mondanám kiemelkedő teljesítménynek, amit nyújt, de azért el lehet lenni vele. Jobban örülnék, ha puhább és krémesebb lenne, mert az nem túl kellemes, amikor valami hegyes dolog nyomja az ember szemgolyóját. Viszont olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Leander

2017. január 23.

Szeretem, jó minőségű, könnyen használható szemceruza. Pont a képen is látható, rózsaszín - szürke verzió van meg és nagyon szeretem. Különösen a rózsaszín volt számomra hiánypótló, mert más márkák rózsaszínje gyakran vagy nagyon kenődik, vagy alig látszik, vagy leginkább mindkettő. Ezzel azonban még ilyen világos színnel is látványos, és határozott vonalat lehet húzni. Nem irritál, sokáig elég. Könnyen lehet, hogy más színben is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

ivy

2015. március 19.

A rózsaszín-ezüst birtokosa vagyok. Az ezüst résszel kísérleteztem egyszer-kétszer, de felejthető. Viszont a rózsaszín vége!!! Az én színeimhez a legjobban passzoló alsó vízvonal ceruza. Valahogy nem is látszik, hogy rózsaszín, csak a nagyon szép fénye, kinyitja a tekintetemet, nagyobbnak mutatja s szememet, mint az eddig próbált fényes-matt fehér, fényes-matt testszínű szemceruzák, sőt a highlighter ceruzánál is jobban. Lehet, hogy véletlenül találtam ennyire passzoló színt, de vízvonalra azóta ő a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

fdorottya

2014. szeptember 7.

Nekem a szürke- rózsaszín van meg! Ha szemhéjpúder felett használom akkor kitart egész nap, ha önmagában akkor még 5 percet sem! Puha a ceruza így könnyen lehet vele dolgozni! de biztos nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Sozora

2014. június 8.

A Bronz-arany változata van meg. Nekem egyik alap lett. Nagyon szeretem. Nem a legtartósabb, de max lekopik, nem kenődik. Nagyon szépen ki tudja hangsúlyozni a szemem és még csak nem is nagyon észrevehető, szépen belesimul a bőröm színeibe természetesebb hatást keltve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Kissa

2013. december 29.

nagyon szép színe volt a boltban, ugyan tester nem volt belőle, de azért így is húztam egy minimális vonalat a kézfejemen. állagra szimpi volt, könnyen kenhető, és szemre felkenve is szép a színe:) még csak egyszer használtam, satírozás nélkül. hát egy egész bulizós éjszakát nem bírt ki. hajnalra teljesen felszívódott a szemhéjamról. de remélem, azért legközelebb majd jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

melindae

2013. október 13.

Ezüst-smaragd árnyalatban van meg, nagyon jó, a smaragd árnyalat esti fénynél inkább fekete. Szép, tartós, az ezüst vége nagyon szépen kiemeli a belső szemzugot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

gothippie

2013. szeptember 2.

Nagyon jó kis cerka. Állaga krémes, szóval könnyen lehet vele dolgozni és tartós. (Elég brutál sminket szoktam vele készíteni, de még egy intervall edzést is kibír.;D) A csillogása pont jó - nem túl sok, de azért van neki. Némi zöldes fényt is bele vélek látni, meg egy enyhe kékességet (a lelke mélyén minden fekete ceruza kék - vagy ezt csak én látom így?:)), szóval et számításba veszem a szájfestésénél. Újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol