Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. március 19.

Kategória:   Ecsetek

2014 januári limitált kiadás

Ugyanaz, mint a Alverde Matroschka Kabuki Ecset, csak a dizájn új.

agica10

2016. június 22.

kár, hogy nem gyártják már. kiárusításon vettem, de teljes áron is megérte volna. alapozáshoz a sminkes ismerôsöm a mac 217-et ajánlotta, de szerintem ezzel könnyebb szép eredményt elérni, és nem mellesleg sokkal olcsóbb is (volt). szívesen aláírnék egy petíciót, hogy gyártsák újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 22.

elfi777

2016. március 13.

Utolsó darabként ezer valamennyiért vettem meg, mert annyira kis selymesnek tűnt, hogy nem bírtam otthagyni:)
Csak ritkán használom, de amikor előveszem, szeretem, kész buddhista nyugalom árad szét az emberben, ahogy finoman simogat.
Nem hullik, nem szúr, tartós, kicsi, de pont elég.. mi más is lehetne, ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Nem hullik, nem szúr, tartós, kicsi, de pont elég.. mi más is lehetne, ötös.

Lotheg

2015. július 16.

Az előző ilyen kabukiról lemaradtam és nagyon sajnáltam :( Viszont most ahogy itt megláttam, hogy van és ráadásul Svivko véleményét is láttam, hogy neki milyen jó volt az és hogy ez ugyanaz bátran megvettem. Szerintem megéri az árát teljesen, a csomagolásban kisebbnek tűnik. Rendben nem óriási, meg vannak ennél nagyobb kabukik, de nagyon puha és tömött és szépen lehet vele dolgozni nagyon. A fogása nagyon szuper pont az én kicsi kezembe is tökéletes. Remélem a szőrét se hullajtja és ez is olyan tartós lesz, mint az előző kiadásé.
Up: többször is mostam azóta, egyetlen szála se hullott ki .... :) és nagyon puha, eddig én se nagyon értettem, de tényleg van különbség ecset és ecset között. Aki szerint meg drága volt, az nézzen utána, kabukikat mennyiért lehet kapni és rögtön rájön, hogy ez szuper árban volt.
Leginkább én is púderhez használom, meg mikor végzek átmegyek vele még egyszer az arcomon, így a pirosítót még jobban beledolgozza a bőrbe :)

Update: ha választani kéne az ecseteim közül egyet, ez lenne az tuti. Utazáshoz is nem viszek ecseteket, de ezt igen. Nyáron csak pődert használok. Ezzel viszem fel, í]y szép feést ad és gyönyörűen belesiítja az arcba. pirosító felviteléhez is szuper. EGyenesen multifunkcionális termék. ÉS azóta sincs semmi baja pedig több tucatszor kimostam. Hetente mosom ki antibakteriális folyékony szappannal. ÉS közötte pedig benzinnel. Szuperül bevált ugyanolyan mint új korában. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

AngelAgi

2015. március 25.

Kiárusításban vettem a dm-ben, előtte kézzel ill. szivaccsal vittem fel az alapozókat, de amióta ez megvan szerelem szövődött közöttünk! Imádom! nagyon szépen el lehet dolgozni vele, akár folyékony akár por állagú alapozót is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

szmoni

2015. február 22.

Nagyon puha, nem hullik, szépen lehet vele dolgozni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Nagyon puha, nem hullik, szépen lehet vele dolgozni!

AkInImOd

2014. december 29.

Dm-ben találtam olyan egy-másfél éve(?), le volt akciózva utolsó darabként, csomagolás nélkül. Akkor még nem használtam púdert, csak azért vettem meg, mert annyira kellemes és puha volt a szőre (illetve, hátha egyszer jó lesz). :3
A szőre nem hullik, a mai napig finom a tapintása, régebben egy indiai smink hintőporhoz, és most már a Manhattan kőpúderemhez használom az ahhoz kapott szivacs helyett. Felveszi a púdert rendesen, egy kicsit porosítva azt, de pár mozdulattal kész is a fixálás. :) Nagyon szeretem és vigyázni fogok rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Battike

2014. október 4.

Nyihauuu! Haccáért találtam egyet egy eldugott Déemben :) Szuper pamacs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Nyihauuu! Haccáért találtam egyet egy eldugott Déemben :) Szuper pamacs!

amatar

2014. augusztus 16.

Nagyon puha ecset, ásványi alapozóhoz használom és nagyon bevált, nem tudok többet hozzáfűzni a lenti véleményekhez, tényleg jó.

Azoknak akik keresik, a Camponában lévő dm-ben még láttam pár darabot valamelyik nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

ANDREAA

2014. július 29.

én már láttam párszor ezt a kabuki ecsetet az állványokon, és megjegyeztem magamban, hogy milyen kis jelentéktelen. nem azért, mert kicsi, hanem olyan kis szerencsétlen vékonyka kis valaminek tűnt a csomagolásokban. aztán a kommenteket olvasva csak visszamentem egyért, persze egy darab sem volt, aztán a negyedik dm-ben csak találtam egyet eldőlve, amire lecsaptam.
hát, tényleg van különbség ecset és ecset között, mert ahogy kivettem a csomijából, valóban duci, formás pamacs lett belőle, ami annyira puha és olyan jó felvinni vele a pirosítót és a bronzosítót is, hogy természetes pír vagy keret lesz az arcomon. viszont, amit észrevettem, hogy az égetett pirosítókat, tehát aminek a textúrája keményebb, azt nem annyira lehet vele felvinni (de lehet, hogy csak én csinálom rosszul).
már sajnálom, hogy anno nem vettem még egyet, mert a púderemhez is jó lenne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 29.

már sajnálom, hogy anno nem vettem még egyet, mert a púderemhez is jó lenne..

natasa

2014. július 10.

Még barátkozom vele. Nem szoktam még meg, hogy ennyire kicsike. A bőrnek jó érzés, puha, nem maradnak szőrök az arcomon. Púderhez használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.