Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2015. november 25.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kati04

2013. augusztus 23.

Gyönyörű fénye van és nem csillámos szerencsére, én nem nagyon használok arcfényt, mert amúgy is elég hamar átfényesedik a bőröm, de ezt nem tudtam otthagyni, úgy megfogott! A színek is jól kijönnek összemosva és külön-külön is. A csomagolása is szép, bár nem valami alkalmas arra, hogy magunkkal vigyük, de nincs is rá szükség, mivel elég tartós a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

radioaktiva

2013. március 2.

MÁr a megjelenésekor megtetszett, de egyrészt nem volt szükségem rá, másrészt drágának találtam, így akkor nem jött velem haza. aztán a közelmúltban egy kis forgalmú DM-ben találtam még belőle pár darabot, féláron - annyiért már nem hagytam ott. Nekem nagyon tetszik. Szépek a színek, enyhe selyemfénye van. Ezt nem lehet túladagolni, még a nagyon fehér bőrömön sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

Berenice

2013. március 2.

A "turkálós" polcon kallódott belőle még pár darab és emlékezve a véleményekre megmentettem egyet a végpusztulástól. Fél áron volt, de a teljes összeget nem adtam volna érte. Szép, természetes színt lehet felvinni vele, én a paletta két felét megosztva (na nem bal és jobb :) hanem arccsont felső és alsó íve) használom. Szépen megkapaszkodik és a helyén marad 5-6 órán át biztosan, de munka után a lift tükrében is szoktam látni halványan. Papír doboza miatt nem vinném magammal a táskámban, de a fedele szépen illeszkedik és nem pottyan le, ha fejre állítom sem, így a sminkes tatyóban nyugodtan dőlhet jobbra-balra. Hétköznapra tökéletes, de van ami árban kedvezőbb és tudja ugyan ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Lelyana

2013. február 3.

Nagyon szeretem!Szép színek, külön-külön is használhatóak. 8 órás viseletet nálam nagyon jól bírta, és nem ver ki tőle a 'ragya'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

eda

2012. december 17.

Nagyon jó termék, csupa természetes, visszafogott színnel. Az enyhe csillogást hozza, de egyáltalán nem hivalkodóan, szóval kis diszkrét. Az egyik dm-ben 50%-kal le volt akciózva, amihez nyomtam még egy 25%-os kupont, így igen baráti áron jutottam hozzá. Ennyit megért, teljes áron nem biztos, hogy megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

baobe

2012. október 18.

A színei teljesen natúr, pasztell árnyalatok. Én keverve - ecsetet a csíkokra merőlegesen végighúzva - viszem fel, így egészen természetes hatást kelt, de ha valaki akarja, egy-egy szín külön-külön is használható. Bár a neve alapján csillogó, egyáltalán nem csillog túlságosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.