Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Közepesen erős sörtéjű bükkfa fogkefe svájci fogászati szakemberekkel közösen kifejlesztve.

Bonnieoo7

2021. május 27.

Kb.1,5 évig volt bontatlan csomagolásban elfekvőben nálam, mert előtte a bioboltban vásárolt aktív szenes, (szintén fanyeles) botrányosan leszerepelt nálam! Rövid idő után tele lettem fogkővel, amit aztán el kellett fogorvosnál távolíttatni, pedig nem vagyok erre hajlamos. Amikor azt gyorsan kidobtam, mást kezdtem el használni, pedig ez már megvolt, de nem mertem kibontani. Aztán úgy alakult, hogy már nagyon kellett valami, de nem volt itthon más ezen kívül, így ráfanyalodtam. Aztán végül megszerettem, nagyon jó kis fogkefe, szépen eltávolítja a lepedéket, nem erős és nem gyenge, a fogínyvérzésem sem serkenti szerencsére.😊 Újra szeretném majd venni, de nem láttam mostanában, remélem nem szűntették meg...🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

juhosfanni

2021. április 18.

Szuper fogkefe, nagyon finom, puhák a sörtéi, ami pl. a Rossmannos saját márkás fa fogkeféről nem mondható el. Nem sérti fel az ínyt, de mégis szépen tisztít. Ár-érték arányban szerintem a legjobb választás, ha környezetbarát fogkefét keres az ember ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

dreammiyss

2021. április 5.

Már a második fogkefét is kibontottam, nekem bevált, egyáltalán nem durva, teszi a dolgát. 😊 Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

Bella_h

2020. október 27.

Az eddigi legjobb fogkefém, eddig azt hittem, hogy a kemény sörtéset szeretem de kipróbáltam ezt rájöttem, mennyire jó a puha sörte. Kényelmes a fogása, ár érték arányban (a többi fa/bambusz fogkefe árához képest) megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

parisforever96

2020. július 11.

Teljesen jol lehet vele fogat mosni ar ertek aranyban is megeri ahhoz kepest hogy ma mar a kornyezetvedo "cuccok" baromira tul vannak arazva teljesen indokolatlanul. Nem tartosabb mint a muanyag tarsai kb ugyan az az elet tartam ha vigyaz ra ez ember alaposan lemossa a kefet is hagyja kiszaradni a fa nyelet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

kisviktoria

2020. május 28.

Az első pár használatnál nagyon éreztem a fa ízt, szerencsére már nem. 1-2 hete van meg, ma a számban maradt egy szál sörte, nem esett jól a szájpadlásomra ragadt darabot kivadászni... Ha nem fordul elő többször kihullás, akkor viszont nem fogok visszaváltani már műanyagra. Tekintve, hogy a műanyag fogkeféket is simán árulják ilyen árban, szerintem megfizethető természetbarát alternatíva ez a fa kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Horvathangelika1

2020. január 28.

Sokkal jobb mint a műanyagok! Nagyon sajnálom, hogy mindig vásároltam a 300ft-os fogkeféket,majd 2hónap múlva dobtam ki őket.. ez lebomlik, és sokkal kényelmesebb használni, nagyon jó az illata is. Már csak ilyennel fogok fogat mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Oxana9

2020. január 13.

Konkrétan kidörzsölte a szám sarkát, pár nap rendszeres használat után annyira, hogy teljesen kiszáradt és megrepedt, vérzett. Először azt hittem, esetleg nem tiszta pohárból ittam és amiatt lett ez. Azután elutaztam és egy műanyag utazós fogkefét vittem, ekkor el is múltak a sebek. Majd visszatértem ehhez és újból kisebesedett a szám.
Szerettem volna fa fogkefére váltani, de ez nagyon nem jött be.
Illetve fogszabályozósoknak nem ajánlom. Ha beakadt a fogszabiba, nekem kitépte a sörtét, aztán lehetett azt kivarázsolni.(más fogkeféknél ezt nem tapasztaltan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Szerettem volna fa fogkefére váltani, de ez nagyon nem jött be.

Deepy

2020. január 3.

Ezzel a fogkefével kezdtem a műanyagmentes fürdőszoba projektet. Nagyon szeretem, a sörtéi nem túl kemények. Nekem nem használódik el gyorsabban, mint a korábbi műanyag fogkefék, jó fogása van. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Pecci

2019. október 19.

Két hete vettem egyet a páromnak, egyet pedig magamnak. Élvezet vele fogat mosni mindkettőnknek: nagyon jo a fej kialakitasa, a sörték kellemesen puhák és jól tisztítanak, a fanyélnek kellemes a fogasa és könnyen hozzáférhető vele minden fog. A szárítása és tárolása nem igényel különösebb macerát, csak figyelni kell arra, hogy tényleg száraz helyen egyén tárolva. Nem penészesedik vagy törik a nyel. Szuper, hogy vannak már fából készült fogkefek, mi megmaradunk most már ennek a használatánál. Megérte rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.