Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

3 árnyalatban kapható: 10 Sternenkuss, 20 Traumklang, 30 Traumwolke

Nicu

2014. március 4.

Leárazva találtam meg a Sternenkuss-t 350 Ft-ért. Tartós, de szerintem alig látszik, ha fenn van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

sugar bunnie

2013. május 16.

A legvilagosabb árnyalatot próbáltam, nagyon szép, nude szín, remekül passzol az ebbe a termék családba tartozó ruzshoz. Tetszik benne, hogy nem is híg, nem is ragacsos, könnyen eloszlathato, tartósságárol nem tudok sajna nyilatkozni, mert 6kor próbáltam ki, és rá két órára zuhanyzas alkalmával lemostam :( de szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.