Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. április 27.

Limitált kiadás

2 színben kapható: 10 Lichterwind, 20 Blütenpracht

Mia13

2015. november 27.

Nagyon szerettem, keresek még ilyen vagy hasonló szemhéjtust a márkától. Nem irritálta a szemem még a több órás munka után sem, ami külön öröm, mert a szemsminkeknél a nap végén néha már könnyezik a szemem. Tökéletes az állaga, könnyen lehet vonalat húzni vele, a szín szerintem ideális ha valaki elakar szakadni a szokásos feketétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

melindae

2013. október 13.

A barnás-szilvás árnyalat van meg, egész jó kis szemhéjtus. Nyáron használtam és remekül tartott egész nap. Az aplikátorral is könnyű dolgozni, negatívumot nem tudok rá írni (legalábbis erre az árnyalatra nem). Szép sminket lehet készíteni ezzel a szemhéjtussal és a szintén Feenzauber kollekcióbol származó szemhéjfestékkel- Blütenmeer árnyalat. (világosbarna szemem van) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.