Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. március 31.

Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

eliana10

2016. február 18.

A minősége nem egy nagy durranás, gyorsan fogy, híg is, de az illata hmmmm.... verhetetlen, utánozhatatlan... Miért nem gyártják már??!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Tiko

2014. október 11.

kellemes illatú, elégedett voltam vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

kellemes illatú, elégedett voltam vele

b_dorka

2014. szeptember 6.

Az illata...hmmmm.... pompás. :) És valamennyire hidratál is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Az illata...hmmmm.... pompás. :) És valamennyire hidratál is!

szeleske

2014. május 8.

Egy igazán különleges hangulat-tusfürdő, érdemes volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Egy igazán különleges hangulat-tusfürdő, érdemes volt kipróbálni.

agieper

2014. március 30.

Az alverde tusfürdők közül kedvenc volt, az egyetlen, aminek éreztem az illatát másnap a pizsamámon is. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

2014. március 19.

Tavaly nyáron vettem, szerettem az illatát, egyéb tulajdonságával sem volt gondom, teljesen jó tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

ficuskinky30

2014. január 30.

Juhúj, nagyon szeretem! Jó illat, nem szárít, bio - kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Juhúj, nagyon szeretem! Jó illat, nem szárít, bio - kell ennél több?

mihrek

2014. január 16.

Még a nyáron használtam ezt a tusfürdőt, általában a nyaralásokra utazott velem, így az illata szép dolgokat idéz fel bennem :) Nem szárított, nem irritált, kellemes volt használni, a megszokott alverde tulajdonságokat hozta. Kár, hogy az ilyen apró örömök mindig limitálva vannak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Tvylvis

2014. január 13.

Teljesen korrekt natúr tusfürdő. Nincs rossz illata, viszont tartósan nem is marad meg. Mondjuk engem ez egyáltalán nem zavar, mert utána jön a testápoló, és így legalább nem vesznek össze az illatok. Nem szárít, nem irritál, az ára is rendben van. Ötös. Viszont a német honlap szerint kivonják a piacról, aki akar, tartalékoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 13.

szupiné

2014. január 12.

Ez az első alverde tusim, de mivel szeretem a virágillatokat, és a boltban is tetszett, megvettem. Nem okozott csalódást, egyre jobban belebolondulok az illatába, nálam telitalálat! Engem nem is szárít, kevés elég belőle, öröm vele a fürdés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA