Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vaníliával és cukornáddal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fatime

2012. július 9.

Nekem az illata nem tetszik, és a cukor darabok sem, de mondjuk jobban figyelhettem volna mikor megvettem. Volt kint egy teszter aminek elég gusztustalan állaga volt, így egy kicsit féltem tőle, de megvettem. Színe alig van, inkább csak fénye ami nekem pont jó hiszem ezért vettem. Sok van benne, így nem mostanában fog elfogyni nekem olyan 1,5-2 órát bírt ki.

Nem tudom mi lett vele de valami borzalom lett az állaga, ketté vált egy rózsaszín túróra és egy sárgás olajra igazából úgy néz ki mintha olíva olaj lenne. Akárhogy próbáltam rázni, kevergetni, jobb nem lett. Ment a kukába a termék is meg a pénzem is ami nem kicsit bosszant mert semmit sem szoktam a kukába dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

naiva

2012. április 20.

Nagyjából nálam is az említett kb 2 órát bírja. Nekem tetszik az illata, bár ez egyéni ízlés kérdése, és a színe is, mert nagyon visszafogott, egy kevéssel világosabb csak a szám színénél. Nem szeretem a hivalkodó színeket a számon, úgyhogy nekem ilyen szempontból tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

kim88

2011. október 25.

Viszonylag sok van benne (15ml), finom az illata és apró cukordarabok is vannak benne. Így az ajakradír és a fény is egyben le van tudva. 2-3 órát bír ki. Nem szárít, a színe jól illik a mindennapokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.