Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

EvaB73

2021. március 16.

Gyerek szerette, 5 éves koráig ehhez ragaszkodott. Elég sokaig elég volt, és minden mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

Juditvali

2020. január 21.

Az illata és az állaga sem tetszik. Mivel híg és a flakon puha, vékony, sok jön ki belőle, nehéz keveset adagolni, így hamar elfogy. Az illata a régi gömbrágóéhoz hasonlít. Nem veszem újra. A mentesség miatt vettem meg, ennyi a pozitívuma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

lydiadeathtrance

2019. február 26.

A macis csomagolásút vettem én is magamnak és nagyon szeretem. Jól tisztít, kellemes íze van, a 349 Ft-os ár, illetve összetevő lista is pozitívum. Abszolút elégedett vagyok vele, úgyhogy biztosan újra ilyet veszek, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

zorica85

2018. október 4.

A gyerekeimnek vettem a jól megszokott helyett, hát nem kicsit utálják.:S Nagyon folyós, én nem próbáltam, de állítólag az íze sem jó. Szerintem amilyen az állaga, még egy hét és elfogy, pedig néhány napja vettem. Azt hiszem maradunk az eddiginél, ezt meg jól elkerüljük a továbbiakban. Két csillagot kap, mert azért nem teljesen kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Timi2424

2018. október 4.

Imádom. Régi gyerekrágó illata, íze van. Kicsit folyós gél állagú, de ha ügyes vagyok nem cseppentem le. :))) Amúgy ezért nem vonok le csillagot, ennyi pénzért, ilyen szép összetevőkkel újravevős lesz, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

AKiss

2017. november 27.

Én is felnőtt vagyok (korom szerint :) ), és ezt hogy imádom! :) Valamiért émelygek a mentholos fogkrémektől, a gyógynövényes nem az én ízvilágom, a parodontax-szal ki lehet űzni a világból :) Eddig az elmex mentholmentest használtam, de egyszercsak észrevettem, hogy szinte minden fogkrémben van sodium saccharin édesítő, az elmexben is, és nekem ez furcsa... Nehéz volt rátalálni a macis alveredére, de sikerült :) És az a régi retro golyórágó-íz, ami az elején érezhető!... :)) Én imádom :)) Sosem volt a kedvenc tevékenységeim között a fogmosás, de most emiatt az :)) Mondják, hogy 30 fölött már inkább az ínyt kell védeni, de nekem most is vannak lyukas fogaim (a sok finom süti azért megteszi a hatást :) ), így marad a macifogkrémes szerelem. Ráadásul, amit észrevettem már az első alkalommal, hogy csikorgóan tiszta lett a fogam, ami az elmextől sosem volt! Az összetevői pont olyanok, amit az ember a szájába vehet aggodalom nélkül. Nekem ez csodaszer, soha rosszabbat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

fdorottya

2017. november 9.

Kezdek áttérné a vegán termékekre. Kisérletező fázisban vagyok még, mindenből keresem a megfelelőt. Erre esett most a választásom. Felnőtt létemre használom, és nagyon szeretem. Kevés is elég belőle, jól habzik, nem marja szét a számat. Plusz pont, hogy fluoridmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

N0N0

2017. augusztus 30.

3 éves tesztelőnk szerint rendben van, mehet az 5 csillag. Óvatosan kell megnyomni a tubust, mert túl sok fogkrém ki tud jönni egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Naturbella

2017. június 30.

Kislányom szívesen mos fogat vele, néha többször is jön a fogkeféjét tartva, hogy tegyek még rá. Túlzásba nem esünk, de örülök neki, hogy szereti :) és ez, illetve az összetevői a lényeg! Az, hogy nem kerül 2000 Ft-na, csak hab a tortán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

zsofiaradi

2017. június 13.

A kisfiam imádja, én is szoktam bele fogat mosni, szerintem nagyon jó az íze, olyasmi, mint 30 éve a gyerekfogkrém volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Betaine

Sorbitol h 1 1