Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2013. november 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Biológiai úton lebomló alapanyagból készült.

lovemyplants

2018. március 1.

Nagyon jó kis hegyező! Nem drága és teszi a dolgát. Nem tördeli szét a ceruzákat,ugyanakkor szép hegyessé varázsolja. A kis piszkafa adta meg neki az 5. csillagot. :) Az itt elhíresült Essence Duo hegyezőt vettem meg elsőre,de nekem nem vált be,csak forgott benne a ceruza,semmit nem ért. Inkább ezt ajánlanám mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

A77

2017. december 19.

Nagyon szeretem. Éles, jól hegyez, nem roncsolja / forgácsolja a ceruzákat, a kemenyebb fajtákkal is simán megbirkózik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Csipetke

2017. augusztus 17.

Jó kis hegyező.Tetszik a kis piszkáló hozzá szépen ki lehet vele szedni a maradékot könnyebb tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

hollieme

2017. augusztus 1.

jól hegyez, masszív kis darab, praktikus a pálcika miatt, de egy fedelet hiányolok azért róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Sielu

2017. május 27.

Klassz hegyező, könnyen tisztítható a kis műanyag pálcikával amit adnak hozzá. Szemceruzával és körömfehérítő ceruzával is használtam már. Nagyon jól működik, nem lesznek szálkásak a ceruzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

draculina

2017. április 23.

Nagyon szeretem, nem roncsolja, tördeli, szálkásítja sem a keményebb sem a puhább ceruzákat, a kis zöld cucc külön pluszpont:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

natulcien

2016. szeptember 16.

Ár-érték arányban tökéletes kompakt kis darab. Szeretem, hogy egy helyben meg tudom oldani a nagy, és a kicsi ceruzák hegyezését is. A kis piszkálós spatuláért külön piros pont jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Klaudia25

2016. szeptember 8.

Nagyon szeretem. A legjobb hegyező, azok közül, amiket a eddig vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon szeretem. A legjobb hegyező, azok közül, amiket a eddig vettem.

Villango

2016. május 6.

nálam rendesen teljesít, semmi gondom vele. Tud mindent amit egy hegyezőnek kell, és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. március 30.

Imádom, igaz nem sűrűn használom.Nagyon jól hegyez, lassan kopik a pengéje.Sajnos a kis zöld pálcát elhagytam belőle, de amúgy is arra való, hogyha beletörik a hegy azzal kell kipiszkálni, de ebbe még egyszer se tört bele, úgyhogy nem bánkódom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 30.