Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Limitált kiadás

Türkiz és arany színű magas pigmentáltságú, csillogó szemhéjtus. Vegán termék.

Csipetke

2018. szeptember 18.

Én most jutottam hozzá az aranyszínűhöz a kiárusításon. A külseje nagyon tetszik. Az illata valami isteni. Szép színe van eléggé pigmentált bár azért kétszer át kellett húznom a tusvonalat. Az ecsete is használható de azt nem mondanám, hogy könnyű is használni. Ennyiért nekem megérte, már várom a karácsonyt, tuti ezt fogom használni. :) Korrektort tettem alá a szemhéjamra, így tartós és gyorsan megszáradt nem hagyott csíkot sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.