Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valleygirl11, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Bőrtípus:   Normál

Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kiprobált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
fytandi

2020. január 3.

Szuper ez a ceruza, édesanyám és én is ezt használjuk, már többször újravettük.
Tartóságga nem az igazi,picit maszatolódik, de nem viszket tőle az érékeny szemünk.
Ettől még nekünk bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Szuper ez a ceruza, édesanyám és én is ezt használjuk, már többször újravettük.
Ettől még nekünk bevált.

Sziporka88

2019. október 20.

Szép a színe és jól lehet vele dolgozni. Az összetétele és az ára is jó. Kicsit kenődik emiatt a négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

kiskacsa480

2019. július 22.

Évek óta csak ezt a szemceruzát veszem fekete színben és maximálisan meg vagyok vele elégedve. :) Árban nagyon jó, összetevőkben szintén. Nem irritálja az érzékeny szemem, nem mászik el, pont ott marad ahova kenem és szépen pigmentált, tényleg fekete! Néha ha hangsúlyosabban szeretném elkészíteni a sminkem akkor "tusként" is használom elsatírozva, úgy is remekel. Nálam ez a termék 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

match50

2019. június 2.

Tusvonal húzására vagy bármire, ami szemen való dolgozást jelentene, nagyon nem alkalmas.
Nekem a 03 BRAUN árnyalat van, viszont amire én ezt nagyon szívesen használom, az a szemöldököm 'kipótlása'. Na, arra tök jó! Viszont nem hiszem hogy újraveszem, annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

gmaresz

2018. december 29.

régebben használtam, nagyon tetszett, hogy szép összetevői vannak, de sajnos ez a ceruza maszatolódik. Nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Titanilla10

2018. november 13.

Most az egyszer nem olvastam el előre a véleményeket kellett egy szemceruza amiatt tetszett meg hogy alverde ami csak természetes lehet.Hát megvettem otthon gyorsan ki is próbáltam kissé zsíros volt a szemhéjam ezért nagy csalódás volt mert meg sem látszott hogy húztam vonalat,jó adok még egy esélyt neki letörölgettem a szemhéjam “zsírtalanítottam”,és működött igaz nem úgy ahogy szerettem volna de aki szereti a természetesebb hatást nem a túl mélyfekete árnyalatot annak tökéletes.Nem kenődik el nem darabos.Nem lesz a kedvencem de elhasználom.Nem lehet minden tökély natur is meg szuperfekete is meg tartós is sajnos...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Diamondbaby

2018. november 11.

Alverde vegántermék
Természetes összetevők miatt nagyon jó, nagyon halványak a színei, ezért nem tetszik. Nem is látszik, ha kihúzom a szememet.
Nekem barna színű szemceruzám volt. Essencét tekerős szemceruzát jobban értékelem, azt nagyon szeretem.
ALVERDE termékcsaládból nem találtam meg a kedvenc szemceruzámat. Pedig csak Alverde termékcsaládot használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Alverde vegántermék

herczegno33

2018. november 10.

Tetszenek a termèszetes összetevők. Nem irritál. Csak azèrt adok 4- est, mert a tartóssága hagy kívánni valót maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

cukicsajszi

2018. október 14.

Feketében van meg de már kívül is fekete. :D Jelenleg két példányom van belőle, mindkettő elég kicsi már. Szeretem vele kontúrozni a szemem, jól kihangsúlyozza. Néha igazgatni kell de ettől még nálam öt csillag, mert nem tartalmaz "mérgeket". Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. augusztus 28.

Az automata verziót vettem nemrégiben meg. Régen is volt ilyen feketém. (Már nem így néz kis, a réginek volt kívül ilyen zöld színe.) A régit nem szerettem igazán, mert a vízvonalat nem fogta rendesen be, keménynek ítéltem, és nem volt igazán fekete. Nos, ez az automata csavaros sem az. De viszont remekül tapad a bőrre, tehát nem kenődik hamar el oda is, ahová nem akarnám. Alulra kifejezetten jó, szempilla alatti szemvonalnak, kissé elkenve. Befogja valamennyire a vízvonalat is, de nem mélyfekete, hanem enyhébb, áttetszőbb. Olyan, mint a rúzsoknál a teljesen fedő és a kissé glosszos, nem teljesen fedő változat közti különbség.
Ez jobban tetszik, mint a régi. (A legjobb bio ceruza feketében szerintem -- még mindig ezt gondolom --, a Benecosé, ami puha, pigmentált, vízvonalra remek.) Kitűnő kis ceruza ez, de nem vízvonalra is jól tapadó, mélyfekete elvárásoknak. Nagyon szépen, természetesen, nagy elkenődött panda szemek és karikák nélkül tűnik valahogy el. Én a leírtakkal együtt ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol