Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valleygirl11, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Bőrtípus:   Normál

Ár: 499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

magiii

2020. május 16.

Elég puha ceruza, könnyű vele dolgozni, a színe igazi sötét fekete, viszont ahogy előttem sokan írtak, nagyon könnyen kenődik, maszatolódik. Ennek ellenére többször újra vettem, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

fytandi

2020. január 3.

Szuper ez a ceruza, édesanyám és én is ezt használjuk, már többször újravettük.
Tartóságga nem az igazi,picit maszatolódik, de nem viszket tőle az érékeny szemünk.
Ettől még nekünk bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Szuper ez a ceruza, édesanyám és én is ezt használjuk, már többször újravettük.
Ettől még nekünk bevált.

Sziporka88

2019. október 20.

Szép a színe és jól lehet vele dolgozni. Az összetétele és az ára is jó. Kicsit kenődik emiatt a négy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

kiskacsa480

2019. július 22.

Évek óta csak ezt a szemceruzát veszem fekete színben és maximálisan meg vagyok vele elégedve. :) Árban nagyon jó, összetevőkben szintén. Nem irritálja az érzékeny szemem, nem mászik el, pont ott marad ahova kenem és szépen pigmentált, tényleg fekete! Néha ha hangsúlyosabban szeretném elkészíteni a sminkem akkor "tusként" is használom elsatírozva, úgy is remekel. Nálam ez a termék 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

match50

2019. június 2.

Tusvonal húzására vagy bármire, ami szemen való dolgozást jelentene, nagyon nem alkalmas.
Nekem a 03 BRAUN árnyalat van, viszont amire én ezt nagyon szívesen használom, az a szemöldököm 'kipótlása'. Na, arra tök jó! Viszont nem hiszem hogy újraveszem, annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

gmaresz

2018. december 29.

régebben használtam, nagyon tetszett, hogy szép összetevői vannak, de sajnos ez a ceruza maszatolódik. Nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Titanilla10

2018. november 13.

Most az egyszer nem olvastam el előre a véleményeket kellett egy szemceruza amiatt tetszett meg hogy alverde ami csak természetes lehet.Hát megvettem otthon gyorsan ki is próbáltam kissé zsíros volt a szemhéjam ezért nagy csalódás volt mert meg sem látszott hogy húztam vonalat,jó adok még egy esélyt neki letörölgettem a szemhéjam “zsírtalanítottam”,és működött igaz nem úgy ahogy szerettem volna de aki szereti a természetesebb hatást nem a túl mélyfekete árnyalatot annak tökéletes.Nem kenődik el nem darabos.Nem lesz a kedvencem de elhasználom.Nem lehet minden tökély natur is meg szuperfekete is meg tartós is sajnos...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Diamondbaby

2018. november 11.

Alverde vegántermék
Természetes összetevők miatt nagyon jó, nagyon halványak a színei, ezért nem tetszik. Nem is látszik, ha kihúzom a szememet.
Nekem barna színű szemceruzám volt. Essencét tekerős szemceruzát jobban értékelem, azt nagyon szeretem.
ALVERDE termékcsaládból nem találtam meg a kedvenc szemceruzámat. Pedig csak Alverde termékcsaládot használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Alverde vegántermék

herczegno33

2018. november 10.

Tetszenek a termèszetes összetevők. Nem irritál. Csak azèrt adok 4- est, mert a tartóssága hagy kívánni valót maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

cukicsajszi

2018. október 14.

Feketében van meg de már kívül is fekete. :D Jelenleg két példányom van belőle, mindkettő elég kicsi már. Szeretem vele kontúrozni a szemem, jól kihangsúlyozza. Néha igazgatni kell de ettől még nálam öt csillag, mert nem tartalmaz "mérgeket". Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol