Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €1.95
Kategória:   Samponok

Az organikus gazdálkodásból származó feketebors és a természetes koffein kombinácója aktivizálja a hajhagymákat és erősíti a vékonyszálú, gyenge hajat. Az öregedést kísérő hajhullás így csökkenthető. Speciális regeneráló formulája organikus gazdálkofásból származó kakukkfűvel segíti a telt, rugalmas, laza frizura kialakítását. Gyengéd felületaktív anyagai kíméletesen, mégis alaposan tisztítanak. Vegán.

Odinnaf

2019. október 3.

Szeretem ezt a sampont! Sajnos elkezdett viszketni a fejbőröm, és ez volt az egyetlen sampon ami után nem viszketett. Az illata nem a világon a legjobb, de nem vészes.

ps.:Most már nem így néz ki a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

ps.:Most már nem így néz ki a csomagolása.

Eneee

2019. július 31.

Erős hajhullásomra vettem a koffein, illetve kakukkfű tartalma miatt. Engem nem szokott zavarni, ha valaminek az illata kicsit rosszabb, mint a normális, ezért hajmosáskor nem zavart. De amint megszáradt, annyira büdös volt tőle a fejbőröm, mintha kb. hetek óta nem mostam volna hajat. Még napközben is éreztem, hogy büdös a fejbőröm. Egész jól habzik amúgy, és talán segített a hajamon, de már alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem nem újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Izibizi

2019. június 11.

Nekem kevésbé zsírosodik a hajam ettől a sampontól, nem tesz csodát, de azt egyik sem fog, még a drága nature box samponok sem...szerintem teljesen jó, puha és könnyen fésülhető lett a hajam, bár én olajos pakolást is csinálok mosás előtt illetve balzsamozok is utána pedig inecto argános hajolaj, így simán bírja a hajam 3-4 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Ennie86

2019. január 22.

A koffein és a natúr léte felkeltette az érdeklődésemet. Kedvelem az alverde cuccokat. Ez a sampon sajnos nem jött be nekem. :( Rettentő gyorsan fogy, a hajhulláson semmit nem segített, és az én hajam hamarabb zsírosodott tőle. Az illata viszont teszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

orsi0210

2018. december 24.

Nálam az eredeti funkcióját egyáltalán nem hozza ez a sampon, azaz az évszakos hajhullásomon semmit nem segített. Viszont összességében mégis elégedett vagyok a samponnal, mert a hajam csak a 3.-4. nap kezd el zsírosodni, így egy picit kitolja a két hajmosás közti időt.
Nekem is gyorsan fogy a flakon tartalma, de szeretek kísérletezgetni samponokkal, úgyhogy annyira nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

kallaylili

2018. december 11.

Többször is használtam, huzamosabb ideig. Abba senki ne bízzon, hogy gyorsabban nő tőle a haj. Ellenben tartós használattal erősebbé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

N0N0

2018. december 2.

Kissé gazdaságtalan, gyorsan fogy, de valamit valamiért. Egyébként elégedett vagyok vele. 3 hete használom, több mint fele már elfogyott.

Update: korpásodni és hullani kezdett a hajam, ezért inkább abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

BlindedByLipstick

2018. augusztus 27.

Új csomagolás az enyém is, és végre nem hullik csomóban a hajam hajmosáskor! Nem tudom, hogy ugyanazt a sampont használom-e, mint az előttem szólók: nagyon finom, friss illata van, a fésüléssel sincs semmi gond (balzsam/pakolás nélkül!), nem lapul le a hajam, és jobban tartja a hullámokat is. Nekem nagyon bejöttek az új samponok, csak így tovább, Alverde!

UP: Több heti használat után jöttem rá, hogy ki tudtam tolni a hajmosást egy nappal, így már csak heti 2x kell mosni a heti 3x helyett. Nagyon puhává, mégis könnyen kezelhetővé tette a hajam, hajpakolást/balzsamot nem is használok szinte. Gyorsabban nő a hajam, és tele vagyok babahajjal, mióta ezt és az érzékeny fejbőrre való testvérét használom. Egy nagy teszten még át kell esnie: a henna lemosásán. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Milia

2018. augusztus 21.

Naaagyon tisztít, alapból szerintem szárit is úgyhogy egy jó hajapoló elengedhetetlen mellé. Low shampoo-val együtt tök jó kombó.
Kicsit a hajhullásom is csökkent tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Kicsit a hajhullásom is csökkent tőle

Betti1994

2018. július 31.

Hajmosás után lelapult,zsíros erzetet hagy. Illata is borzasztó. Csalódás ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT