Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €1.95
Kategória:   Samponok

Az organikus gazdálkodásból származó feketebors és a természetes koffein kombinácója aktivizálja a hajhagymákat és erősíti a vékonyszálú, gyenge hajat. Az öregedést kísérő hajhullás így csökkenthető. Speciális regeneráló formulája organikus gazdálkofásból származó kakukkfűvel segíti a telt, rugalmas, laza frizura kialakítását. Gyengéd felületaktív anyagai kíméletesen, mégis alaposan tisztítanak. Vegán.

Timcsikeee100

2021. február 13.

Vékonyszálú, jó ideje diffúzan hulló hajam van, gondoltam kipróbálom, mivel a német DM oldalán pozitív véleményeket olvastam a samponról. Sajnos csalódás, 2 hete használom, de a hajhulláson semmit sem segített, gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Olyannyira nem ad tartást a hajamnak, hogy mosás után fele annyinak tűnik a hajam, mint bármely más sampon használata után. Hiába olcsó sampon, viszont egy használat során is nagyon sok kell belőle a hajra, kevés ideig bírja egy flakon. Teljes csalódás, nem újravevős, sőt, lehet a maradékot sem használom már el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

klaudia901013

2020. november 10.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, éppen hajnövesztés miatt vettem meg. Az illatától nem vagyok elájulva, de több babahajam lett tőle. A Mane'n Tail samponnal tökéletesen kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

dbogi

2020. szeptember 11.

Vékonyabb szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, amin azt vettem észre egy ideje, hogy jobban hullik is. Kb. másfél hónapja használom ezt a sampont. A hajhulláson nem igazán segített, viszont mostanában tűnt fel, hogy tele lettem babahajakkal, ami szerintem ennek a samponnak köszönhető, mert mást nem változtattam :) Nehezen habzik, én így elsőre egy másik samponnal előmosom a hajam, és utána ezzel. Nekem nem zsírosodik jobban, sem kevésbé. Szárításról nem tudok nyilatkozni, nekem amúgy is kell balzsamot használni, különben nagyon kócolódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

anreni9

2020. augusztus 26.

A véleményeket olvasva kicsit félve írom le, nemigazán került megemlítésre, de nekem rettenetes kiszárította a hajam. Hajmosás közben is éreztem, hogy valami nem stimmel. Megszáradás után viszont elviselhetetlen a tapintása, konkrétan szenved tőle a hajam annyira kivonta belőle a nedvességet, nem bírtam ki és másnap megmostam újra a régi bevált termékekkel. Kidobni nem fogom, inkább barátnőnek tovább adós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

nj521

2020. április 21.

Kellemes illat, jól habzik, megfelelően tisztít. Hajtőre bevált sampon, teszi a dolgát. Több babahajam van és kevésbé hullik fésülködéskor, hajmosáskor, formázás közben vagy hajfestéskor a hajam. Sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Adala

2020. április 20.

Hormonális probléma miatt nagyon sok hajam kihullott. Miután rendeződött ,de a hajam nem akart nőni akkor kezdtem el hasznalni.Heti 1x kávézaccos pakolással kiegészítve használom.Tele vagyok babahajakkal végre kinőtt oda is a hajam ahonnan teljesen kikopott.És nagyon meggyorsította a hajam növekedését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Norro

2020. február 4.

Töredezésre és zsírosodásra eléggé hajlamos hajam van. Ezzel a samponnal háromnaponta kellett mosni, töredezett tovább és nehezen fésülhető volt. Igazából abszolút nem éreztem, hogy bármi pozitív vagy negatív hatása lett volna a hajamra, tette a dolgát, de semmivel sem "javított" a hajam állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Odinnaf

2019. október 3.

Szeretem ezt a sampont! Sajnos elkezdett viszketni a fejbőröm, és ez volt az egyetlen sampon ami után nem viszketett. Az illata nem a világon a legjobb, de nem vészes.

ps.:Most már nem így néz ki a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

ps.:Most már nem így néz ki a csomagolása.

Eneee

2019. július 31.

Erős hajhullásomra vettem a koffein, illetve kakukkfű tartalma miatt. Engem nem szokott zavarni, ha valaminek az illata kicsit rosszabb, mint a normális, ezért hajmosáskor nem zavart. De amint megszáradt, annyira büdös volt tőle a fejbőröm, mintha kb. hetek óta nem mostam volna hajat. Még napközben is éreztem, hogy büdös a fejbőröm. Egész jól habzik amúgy, és talán segített a hajamon, de már alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem nem újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Izibizi

2019. június 11.

Nekem kevésbé zsírosodik a hajam ettől a sampontól, nem tesz csodát, de azt egyik sem fog, még a drága nature box samponok sem...szerintem teljesen jó, puha és könnyen fésülhető lett a hajam, bár én olajos pakolást is csinálok mosás előtt illetve balzsamozok is utána pedig inecto argános hajolaj, így simán bírja a hajam 3-4 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT