Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. február 18.

Kiszerelés:   2,2 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Értékes olajokkal és shea vajjal intenzíven ápolja a körmöket és a körömágybőrt. Ecsetes, tekerős kiszerelés.

Qwerty

2020. február 13.

Zselés állagú körömápoló, tényleg csak annyi az előnye, hogy nem folyik és kenődik mindenfelé. Gyors segítségnek ( és munkahelyi idegnyugtatónak) jó, de komoly ápoló hatását nem vettem észre. Kis mennyiség, ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Sielu

2017. október 29.

Nagyon szuper termék. Az illata kicsit a napraforgó-olajéra emlékeztet, de bőven kárpótol ezért a praktikus csomagolás és a tény, hgy valóban működik. Régebben gyakran beszakadoztak a körmeim, amióta ezt a körömápolót használom megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

NovakneViki

2017. május 3.

A glamour napokra készülődve itt nézelődtem, hogy mire használjam fel az alverde kupont, és miután olvastam, hogy ez egy zselés állagú körömápoló és ráadásul stiftes formában így erre esett a választásom. Mivel előttem írták, hogy a csavar néha nem működik, így már a boltban tekertem rajta egy kellemeset, szerencsére az enyém teljesen jó, de köszönöm r3ginának, hogy felhívta erre a figyelmet.
Az állaga érdekes, mert kitekerve valóban zselés, de amint a körmökhöz ér, egyből olajjá válik. Két körömlakkozás között szépen ápolja a körmöket és a körömágyat.
Ez előtt a scholl olaját használtam, de a kiszerelés és persze a sokkal barátibb ár miatt ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

r3gina

2017. január 21.

kicsit értetlenül állok az adagoló csavarka előtt. Néha adagol, néha nem. A termék maga viszont rendben van, szóval másik kiszerelésben talán , de újra vásárolni fogok belőle-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Tvylvis

2016. augusztus 19.

Kötelező darab a táskámban. Rettentő praktikus a kiszerelése, tényleg bármikor, útközben is lehet használni, nem úgy, mint a tégelyes körömápolókat. Ami miatt pedig kiszorított minden más ilyen stiftes körömápolót, az az, hogy nem olaj, hanem valamilyen zselésebb állagú keverék. Emiatt nem mászkál az ujjon, nem lesznek az ujjbegyeim olajosak. Ott marad, ahová kentem, pontosabban arra az öt percre, amíg beszívódik. Szépen ápol, bár tény, hogy a tégelyes kencéim még hatásosabbak. De a praktikus kiszerelése és a nagyon komfortos használat miatt megkapja az ötöst. Többször újravettem már, és ezt fogom tenni ezután is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract