Alverde

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alpheta, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Soly77

2019. november 6.

Egész nap szagolgatom, nagyon eltalálták ezt a finom nem túl tolakodó de mégis intenzív barack illatot. A hatása ugyanaz mint az összes többi köröm olajnak, sűrűn kell használni hogy legyen hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Bolyka

2019. november 5.

Szeretem, ápol és rendbe szedte a körömàgyamat. Jó az illata, de fontos hogy csak akkor hasznàljuk, ha nem csinálunk semmit mert lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Gabria

2019. október 21.

Vettem egy ilyet is köröm[bőr]ápolónak, mert szeretem kipróbálni őket és mert szeretem, ha többféle van itthon, amit tudok variálni. Nekem nagyon bevált, szép lett tőle a körömágyam nagyon és azaz isteni barack illat, amit messziről lehet érezni, engem maximálisan meggyőzött. Ilyen jó illatot egyiknél sem éreztem, pedig volt már más márkáktól ananászos, vaníliás, barackos, fenyős [tényleg valahogy egy fenyőhöz tudnám hasonlítani :D], ezekből az illatokból akár több márkától is. Én mindig kenegetem olajokkal, krémekkel a kezem, körmöm, mindent, szóval hatalmas nagy dolgot nálam nem kellett tennie, de amit tett, azt a hatást én maximálisan elismerem. Az ecset valami borzalmas egyébként, nekem nagyon csálé, de ez egyáltalán nem befolyásolja az értékelésemet, ami 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Qwerty

2019. október 15.

Nem foglalkoztam ilyen hívságokkal, amíg egy gesztenyepucolás után cafatokban nem lógott az ujjvégeimről a bőr, meg az összes körmöm. Ollóval lenyírtam minden bőrdarabot, a körmöket is tövig, de még mindig szörnyű volt. Akkor vettem ezt az olajat. Egész nap kenegettem vele, folyt mindenfelé, letöröltem a felesleget, egy óra múlva újrakentem. Este kiáztattam, és még egyszer alaposan átkentem olajjal. Már este is látványos volt az eredmény, de reggelre nyoma sem volt a zúzásnak. Mindenképpen megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

vkata96

2019. október 10.

Alapvetően nem szeretem az Alverdét mert szerintem egy fake márka (sok káros összetevőt használnak) de ez az olaj kivétel, szép és hasznos összetevői vannak. Szeretem használni, az extrém száraz körömágyaimat rendbe teszi. Este használom, de nap közben is lehetne mert gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

tonic

2019. július 4.

Jó a hatása, illata,hamar beszívódik, jót tesz az általában száraz körömágy bőrömmel. Általában este szoktam bekenni lefekvés előtt, úgy nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 4.

Ramri

2019. július 4.

Kellemes illata van, nagyon hamar beszívódik. Biszkálni szoktam a bőröm a körmöm mellett, emiatt mindig sebes. Nagyon kellemesen nyugtatja a bőrt és kevésbé sebes azóta amióta használom.
Ahogy az előttem hozzűszóló is írta: "Aki rágja a körmét, annak kifejezetten ajánlom, így kevesebb bőr van, amit le lehet rágni, valamint az íze is borzasztó."

Körbeecsetezem a körmöm mellett, majd belemasszírozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Körbeecsetezem a körmöm mellett, majd belemasszírozom.

Japcsika

2019. április 24.

Nagyon meglepődtem, hogy mennyire hamar beszívódott! Ajándékba kaptam, és nem vált szokásommá a használata. Néha, amikor a kezembe akad felkenem. De ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

asszembocicsoki

2019. április 4.

Isteni, SIÓ baracklé illat :) Jól ápol, olajhoz képest gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Isteni, SIÓ baracklé illat :) Jól ápol, olajhoz képest gyorsan beszívódik.

Lilc

2019. március 13.

Száraz bőrre a köröm körül tökéletes. Aki rágja a körmét, annak kifejezetten ajánlom, így kevesebb bőr van, amit le lehet rágni, valamint az íze is borzasztó. Engem a géllakk sem állított meg a rágásban, ez annál inkább. Egyértelmű 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate