Alverde

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alpheta, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

grrrrr

2021. március 30.

Nekem nagyon bevált, amióta használom látványosan javult a körmeim és a körömágybőr állapota. Az illata kellemes, az ecsetes kialakítás praktikus. Az egyetlen negatívuma, hogy nagyon lassan szívódik be, ezért inkább csak éjszakára lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

juditjanka

2021. március 19.

Végre egy körömápoló olaj, ami tényleg az is. Jártam már úgy, hogy ez volt ráírva, mégis ragacsos lett vagy feloldotta a körömlakkot! Ez tényleg egy kis olajkoktél, nagyon szépen ápolta a körömágyam, és mindig lakkozás után kentem fel körbe, aztán óvatosan eloszlatom a lakkozott részen is a maradékot, mert tök jól segít szárítani a lakkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

csvik

2021. február 13.

Néhány éve használtam, sokáig elég volt. Kellemes az illata, jól táplálta a körömágy bőrét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

lovecreams

2020. november 30.

Körmeim körülötti bőr szárazságára vettem, sajnos hajlamos vagyok tépni, nyúzni, rágni, mert idegesít, hogy olyan érdes és száraz. Ez az olaj szuperül bevált, fantasztikus az illata, puhítja és táplálja a körömbőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

encsike87

2020. augusztus 28.

Nagyon csúnyán pereg a körmömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Nagyon csúnyán pereg a körmömről.

Mantra

2020. június 13.

Amióta használom sokkal egészségesebbek, szebbek és erősebbek a körmeim, nem szakadozik fel a bőröm sem a körmöm mellett. Csodát tett a műkörömtől megszabadult körmeimmel. Az illata finom barackos. A tubusos verzióját nem szerettem, ezt igen, könnyebben boldogulok az ecsettel. Hagyom 5 percig felkenve, utána belemasszírozom a bőrbe, köröm felületére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Kicsicsajbi

2020. május 31.

Azt kaptam amit vártam.
Az illata meglepett, mert nem édes, mint a legtöbb, hanem letisztult, egyszerű barack illat.
Nem is kell ennél több. 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Azt kaptam amit vártam.
Nem is kell ennél több. 👌

eeniko

2020. április 1.

Ez nagyon jó termék, nekem nagyon száraz volt a körömágyam, repedezett. Gyors javulást én úgy értem el, hogy pár napig nagyon sokszor használom. Van a héten két nap amikor naponta 5x 6x felkenem és bemasszírozom, így tényleg látom a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

vgeorgina

2020. február 24.

Az Alverde körömerősítő szérummal együtt használom, hetente 1x minimum. Szépen rendbe tette az egyébként katasztrofális szerkezetű körmeimet, műköröm abbahagyása után kezdtem használni, hogy gyorsan regenerálódjanak a körmeim, ez tökéletesen megtörtént. Önmagában elég töredezett, rétegekben különváló körmeim vannak (ezért is kezdtem anno műkörmöt felrakatni), nyilván tökéletes sosem volt, nem is hiszem, hogy lesz, de ezzel az olajjal elértem az eddigi legjobb állapotot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Soly77

2019. november 6.

Egész nap szagolgatom, nagyon eltalálták ezt a finom nem túl tolakodó de mégis intenzív barack illatot. A hatása ugyanaz mint az összes többi köröm olajnak, sűrűn kell használni hogy legyen hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate