Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Ajak megemelő hatással azonnal dúsítja az ajkakat és telt kinézetet nyújt.

Termékverseny: ajakdúsító szájfények

r3gina

2017. január 21.

Nem is értem, miért van nekem ilyenem. Semmi színe és nagyon nem hozza az ígért hatást. De annyira izgis, hogy hűsíti a számat és így még véletlenül sem akarom letörölni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

alinn

2016. március 25.

Kicsit fura mindig ahogy hűsít, meg az illata is, de szép olyan "mintha nem is lenne" színe van, ami pont jó a mindennapokra, amúgy sima szájfény semmi extrája sincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

szambi

2013. augusztus 29.

Tényleg hűsít, de én kérem nem tudtam, hogy ez ilyen lesz. A Carmexet is ezért száműztem a gondolataimból. Télen különösen kellemetlen. Vuá...
Ettől eltekintve semmi extrát nem tud, igazából ez egy sima szájfény. Amúgy nagyjából annak is vettem, de szájfénynek nem a legtartósabb. Felkenve viszont jól mutat, szerintem ápol is valamennyire.
Nem katasztrófa, egynek elmegy. Vagy két éve ott figyel szegény a fürdőben, a rúzsos bugyromban, mert mindig elfelejtem, hogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

unicole

2013. január 21.

Kicsit bizsereg az ajkam, nem lesz teltebb,szép halvány színt ad neki, világos rózsaszínűt vettem kiárusításkor, nem valami tartós! Újra biztos nem veszem, főleg teljes árban. natúrkozmetikum, így közepes érték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

lydiadeathtrance

2012. szeptember 19.

Hát a fő funkcióját tekintve (ajakdúsítás) nekem semmit nem csinál, pedig kísérleteztem pár darabbal. Igaz, hogy szép fénye van, de tény, hogy hamar lejön, nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

vador

2012. augusztus 13.

Mentaillatú, bizsergető, seszínű szájfény. Hűsít és kisimítja a kisebb ráncokat, szóval amiért vettem, elvégzi. Az applikátor keveset vesz fel és nagyon kevés van a csomagolásban, ehhez képest kicsit drága. A tartóssága is csapnivaló. Alapvetően használható, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

lilly77

2012. július 30.

Szuperül hűsíti a számat, szép fényt ad, viszont lehetne tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Szuperül hűsíti a számat, szép fényt ad, viszont lehetne tartósabb

Riruka

2012. június 11.

Nagyon jó kis termék. Szépen mutat felkenve, hűsít, bizsereg is tőle a szám. A kisebb ráncocskákat szépen kisimítja, szóval ajakdúsításra is bevált. Szárító hatást én nem tapasztaltam. Szeretem. Újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

natural_beauty

2012. április 3.

Szeretem a színét, az illata is egész jó, viszont sajnos hamar lekopik, és dúsítás terén is lehetne kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Kissa

2012. április 1.

Nem rég vettem belőle egyet, még mindig kicsit fura ez a mentolos-hűsítő illat és íz, nyáron viszont lehet, nagyon fogok örülni neki:) Egyébként felkenve szeretem a kinézetét, csak tényleg sokszor kellene újrakenni, hogy tartós legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.