Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NadjaBlue

2015. szeptember 4.

A csomagolás aranyos. Bordeaux árnyalat van meg és nagyon tetszik a színe, viszont kissé szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

boni04

2015. május 20.

A 20 Bordeaux árnyalat van meg,egy nagyon szép bordó szín. Engem nem szárít, tartós, és a csomagolás nagyon cuki. Ritkán használom, mert általában nude párti vagyok, de ha igen, akkor imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Babimami

2013. március 7.

Nekem Rose árnyalat van- az kell mondjam, rémes. Felkenve köszönőviszonyban sincs a szín a tubusban látottal. Pedig pont ilyen fáradtrózsaszín árnyalatra vadászom már régóta.
2013.03.06. Meg kell, hogy kövessem magam- nemrég selejteztem a sminkes táskámban, és hosszan hezitáltam e fölött a rúzs fölött, hogy menjen-e, avagy maradjon. Végül adtam még egy esélyt neki, és fogalmam sincs, hogy mi történt vele, ( vagy velem :) ), de egészen tetszett amit a tükörben láttam.Jót tett neki a néhány hónap pihenő, az állaga is jobb lett, valahogy krémesebb.Úgyhogy utólag megszavazok neki plusz 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 7.

pink sunrise

2013. február 15.

A bordó rúzs az egyetlen pirosnak nevezhető rúzs amit szeretek magamon,ez az árnyalat pedig egyzserűen tökéletes.Akciósan vettem és sajnálom hogy nem vettem többet.Engem nem szárit egyáltalán ha előzőleg Carmexezek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

krkrkr

2012. szeptember 18.

Csomagolás szuper. Minőség közepes. Nude árnyalatnak kissé csalóka, engem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

lydiadeathtrance

2012. szeptember 18.

Én is akciósan vettem a bordót-egyszerre többet is :), nekem is nagyon tetszik. Szép élénk színe van, a szájon pedig kb. addig marad rajta, mint a többi rúzs is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

radioaktiva

2012. június 2.

Akciósan vettem egy Nude árnyalatot és nagyon tetszik. Sosem volt még Alverdés rúzsom ( és úgy általában sincs sok, mert inkább a szájfényeket preferálom), de ez nem okozott csalódást, sőt. Kellemes viselni, nem szárít, szép a színe és kb. addig marad fenn, mint a drágább rúzsok. És nagyon cuki a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 2.

varga.stella

2012. június 2.

Nekem is Nude árnyalatom van. Nagyon jól kenhető, nem szárít és könnyű állagú. Egyáltalán nem zavar, hogy rajtam van. A szín pedig nagyon szuper, teljesen természetes, hétköznap is hordható. Újabb plusz pont az Alverde-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Rege

2012. április 26.

Én is egy Rose árnyalat bosszankodó tulajdonosa vagyok. Kellemtelen, szárító viselet, kiemeli az ajak "csíkjait", amit még tudnék is egy-két réteg ápoló balzsammal meg szájfénnyel javítani, de nagyon nem tetszik felkenve! A rúd színe szép (inkább mattnak tűnik), s a teszter kézfejemre húzott csíkját is annak találtam (bár vigyázni kell a drogériák csalóka fényviszonyai között), a csomagolása is cuki, ezért megvettem, de miután otthon kipróbáltam, csalódottan le is töröltem rögtön. Nagyon sápaszt és van egy rózsaszínes-lilás fénye, ami rajtam nem mutat jól. Visszaolvastam a korábbi értékeléseket, meglepett, hogy valaki a finom krémes állagát dicsérte, mert én azt tapasztaltam, hogy kifejezetten nehéz kenni, illetve az illata-íze sem kellemes. 699 Ft-os akciós áron kapható, de nekem ez is pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

natural_beauty

2012. március 29.

A Nude árnyalat van meg, elégedett vagyok vele, szép, természetes szín, krémes állaga van, nem szárít, viszont kicsit lehetne tartósabb, de így is 5-ös, mert legalább natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.