Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2012. május 2.

Kategória:   Sminkek

Tartalma: 3 szemhéjpúder, 3 szájfény, 1 pirosító, 2 ecset, tükör

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

silentmobiusvox

2012. április 25.

Nagyon kedvelem ezt a palettát, a Nude deluxe verziót vásároltam meg az egyik dm-leárazáson, a szájfény részét speciel nem használom, de a pirosító és a szemhéjpúderek a kedvenceim a natúr sminkekhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

mich

2012. február 15.

A világos palettát vettem meg, de szemhéjpúdereket nem sokat használtam, nekem túl harsányak és világosak, a pirosítója viszont nagyon szép, apró csillámokkal, barackos színű, és púder alatt nekem kibírt 6-7 órát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

zsazsizsizsa

2012. február 12.

Még tavasszal vettem, a pirosítóját imádom (a sötétebbik palettát választottam)
a többi része is jó, az illatukat is szeretem, meggyes cukorkára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 12.

Még tavasszal vettem, a pirosítóját imádom (a sötétebbik palettát választottam)
a többi része is jó, az illatukat is szeretem, meggyes cukorkára emlékeztet.

jkrisztie2

2012. január 7.

Nagyon szeretem ezt a sminkpalettát, most féláron is kapható! A 002 nude deluxe árnyalatot vettem meg már másodjára! Gyönyörű natúr színek, tökéletes végeredmény! Található benne három szemhéjpúder, három szájfény és egy csodaszép pirosító, két ecset, tükör! Az illata mesés! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.