Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 7.

Kategória:   Sminkek szájra

2011 decemberi limitált kiadás

Kapható 3 árnyalatban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

indingo

2013. február 15.

Leértékelésen vettem, mert cuki a csomagolása, asszem 300 Ft. volt. Nagyon szép természetes pirosas ajkakat csinál, nem szárít. Kár, hogy limitált és már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Roxanne

2012. augusztus 13.

Sikerült szert tennem egyre. Elszórva találni még itt-ott.
Purple a termékmegjelölés, de valójában egy mélypiros szín. Cseresznyés labello árnyalat. Evés-ivásnál ugyan elvérzett, viszont itt jön a rafináltsága: jojoba olajat tartalmaz, így habár a szín idővel eltűnik, a száj a viselés alatt és azután sem szárad ki.
Tégelyes, ergo belenyúlkálástól irtózóknak nem fog tetszeni. A kartondobozka designja irtó helyes, a mágnes zár ötletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Sikerült szert tennem egyre. Elszórva találni még itt-ott.

matrjoska

2012. március 22.

Én viszonylag ritkán használom, mert hétköznapokon egyáltalán nem viselek semmiféle sminket. Nekem nem okoz gondot a felvitele, mert elég egy vékony réteg is a számra, az ujjamon maradt krémet pedig felügyeskedem. Tetszik az, hogy természetes hatású, tehát nem olyan csilivili szájfény, amely mellett a sminkeletlen arcom teljesen feltűnne. Szerintem aránylag tartós. Egyébként a csomagolása miatt vettem meg, ha ez eddig a nevemből nem derült volna ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

médea

2012. március 9.

A lilás árnyalat van meg, nem erős a színe így elég természetesnek hat. Kicsit kemény az állaga, én krémesebbre, könnyebben kenhetőre számítottam.
Vettem rúzsecsetet, de még így is nagyon nehezen lehet a szájfényt felvinni az ajkakra. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 9.