Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 18.

Kiszerelés:   4,4 g

Limitált kiadás

4 különböző színű árnyalatot tartalmaz. A rózsa árnyalatúak elrejtik a sötét karikákat, a zöld elfedi a bőrpírt, míg a bézs matt arcszínt kölcsönöz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gioia

2017. június 16.

Jaj, úgy szerettem volna, hogy beváljon! De sajnos beleül a szem alatti ráncokba és annyira nem is pigmentált. Pedig a rózsaszínes árnyalat tökéletes a szem alatti kékséges rémségek elfedésére. Azért tartaléknak megtartom. A zöld árnyalatát bőrpirosságra próbáltam használni, de valahogy természetellenes hatást keltett (ez nem biztos, hogy a termék hibája :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.