Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Olajos szájöblögető menta- és olívaolajjal. Frissességet ad és hatékonyan tisztít. Vegán termék.

Glowla

2019. június 9.

cikkek/olajos_oblogetes_tenyleg_csodaszer/20140918114107

Nem elírás a 10-20 perces időtartam. (Már csak azért sem, mert 10-20 mp alatt a nyálelválasztás nem indul meg.) 😉 Hosszú időnek tűnik, de egy sor reggeli tevékenységhez nem kell nyitva tartani a szánkat, és a lótuszülés sem elengedhetetlen, esetleg haladó felhasználók kipróbálhatják.
Az olajról: Nagyon klassz kis olajkeverék. Kicsit tartottam a mentától, de igen diszkréten van benne. Enzimes, mindenmentes fogkrémmel (Curaprox Enzycal Zero) szoktam utána fogat mosni. Ez ugyan kicsit kikezdi az olajjal elért eredményt, de nem vészesen, az alaphatás órákig megmarad.
Kellemes mellékhatás, hogy a teljes alkalmazási időt betartva szépen karbantartja az ajkak bőrét is.
Össze lehetne keverni az összetevő olajakat házilag is, de iszonyatos mennyiséget kapnánk, még kis kiszereléseket használva is. Így az ára rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

cikkek/olajos_oblogetes_tenyleg_csodaszer/20140918114107

natasa

2019. február 9.

Korábban többször olvastam már az olajjal való öblögetésről, miszerint az olaj összeszedi a szájban a bacikat, így nagyon hatékonyan és alaposan tisztítja a szájüreget. Hittem is, nem is, valahogy nem éreztem késztetést arra, hogy olívaolajat zubogtassak a számban.
De kijött ez a termék, és annyira kíváncsi voltam, hogy megvettem. Fogmosás előtt kell használni, reggel ajánlja a leírás. De szerintem az esti fogmosás előtt sem rossz ötlet. Azt írja, hogy ha kész a 20 mp-es öblögetés, akkor egy papírtörlőbe kell kiköpni, majd kidobni. Ez mondjuk egy elég bizarr rész, de nem minden lefolyónak tesz jót a tömény olaj.
Kipróbáltam, és nagyon tetszik. Tényleg jó, valahogy tovább ápoltnak, tisztának érzem a szájüregemet, ha használom fogmosás előtt. Nagyon jók az összetevők, ez is megnyugtató. Köszi Alverde, ez jó ötlet volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil
Illatanyagok: Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil, Limonene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!