Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. február 3.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

A varázslatosan ápolt ajkakért. Azonnal simává varázsolja az ajakbőrt és segít a kiszáradt ajkak regenerálásában. Citrusos aromájának köszönhetően frissítően hat. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bendi13

2020. február 2.

Kegyetlen komolyan...az íze és szaga is borzasztóan keserű, alig tartalmaz radírozó szemcsét. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

vikofrivia

2019. május 7.

Egyszerű, de nagyszerű. Nem a legjobb ajakradír amit valaha próbáltam, de végzi a dolgát, az íze pedig kárpótol mindenért, nagyon finom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Verena

2019. január 9.

Totál pénzkidobás. Nagyon kevés és gyenge radírozó szemcse van benne és az íze is borzasztó. Cukorból, mézből és olívaolajból ezerszer hatásosabb ajakradírt tudok készíteni magamnak itthon és még olcsóbban is kijövök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

dreammiyss

2018. július 22.

Nekem ez a piciny kis aranyos termék nagy kedvencem lett. Sokat segít a száraz ajkaimon. Könnyen használható, az íze sem rossz. Nagyon aranyos a csomagolása, táskabarát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

pankajanosi

2018. július 8.

Egyáltalán nem rossz ajakápoló. Az Alverdétől megszokott minőséget hozza szerintem , tehát olcsó, és egészen hatásos is. A kisebb száraz bőrdarabokat leszedi ,a nagyobbakkal már nem ogazán bírkózik meg. Viszont plusz pont ,hogy jók az alapanyagai , nincs rossz íze és hidratált érzést kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.