Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. május 9.

2015-ös őszi limitált kiadás

2 színárnyalatban kapható

•     10 Desert Dream
  •     20 Bronzing Sand

lovereira

2016. július 2.

Nekem a Bronzing Sand van meg. Nem mondom, nem könnyű kivarázsolni belőle a púdert, többször meg kell rázogatni és átfutni vele az arcon, de ha sikerül:) akkor szép aranyos fényű bronzítót kapunk, ami jól mutat nyáron nap barnított bőrön. Tényleg kár, hogy ilyen nehezen lehet adagolni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

szeliger

2015. október 2.

20 Bronzing Sand. Az első látásra mutatósnak látszó ecsetes púder már az internetes képeket látva megfogott, tudtam, hogy amint itthon is kapható lesz, rögtön beszerzek egyet. Teszter sajnos nincs belőle, a világos színt nagyon világosnak láttam, úgy gondoltam, hogy ezt a bronzosabb árnyalatot most ősszel jobban tudom majd használni. Még csábítóbb volt, amikor arról olvastam, hogy az alsó tartály letekerhető és utántölthető. Na és most itt van.
Egyelőre összetevőlistát sehol nem találtam hozzá, majd biztos lesz valahol, egyelőre csak annyit tudok róla, hogy tisztán növényi eredetű összetevői vannak. Az ecsetes dobozka jól kézreáll, az ecset felőli kupak szorulósan záródik, de nem kattan, félek, hogy hamar ki fog kopni. Az ecsetet majdnem teljesen egy gagyi kis műanyag henger védi, ami nagyon könnyen csúszkál ide-oda. Az ecset finom, szintetikus szálú, de egyáltalán nem tömött és rettenetesen poroz. A kupak közepén van egy műanyag tüskeszerű valami, rázárt állapotban ez nyithatja alulról a púdertartályt, mert amikor leveszem a kupakot, az ecset közepén ott a púderpor. A púder nagyon finom, enyhén fénylő és elég gyengén pigmentált, ráadásul büdös. Ezzel az automata adagolással elég nehéz normálisan felvinni, egyenetlenül adja le a festéket, már ami látszik belőle. Az egész úgy ahogy van, az én szememben nem sokat ér, még játszadozom vele, mondjuk annak egy kicsit drága volt, még úgy is, hogy kuponkedvezménnyel vettem. Összességében teljesen felesleges volt megvenni, csak a koncepció újdonsága miatt adok két csillagot, de ezen még jócskán van mit javítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 2.