Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Vandaivanyi

2013. november 2.

Az illata nagyon jo de nehezkes a felvitele, ragad es nem tul tartos. Pirosito ecsettel probalgatom, hatha ugy egyszerubb a hasznalata de meg igy se:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

lokodilaura

2013. január 30.

ma vettem, kemény 174 ft-ért :)) elsőre nekempicit keménynek és ragacsosnak tűnik, de még próbálkozom vele :D a színe nagyon szép, az illata is jó, úgyhogy nem bántam meg :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

azursatellite

2012. december 1.

Nekem nem ez van meg, hanem a matroshka kollekció ugyanilyen arcpirosító stiftje - gyanítom egy és ugyanaz, csak más színű a papír csomagolás..

Pirosítónak nekem sem jött be, viszont csodás rúzs! 20 Pink Blush árnyalatban van meg és majdnem megegyező színű a kedvenc kifogyóban lévő rúzsommal amit azóta megszüntettek. Eztán is fogom nézni ezeket a stifteket, hátha a következő kiadásokban is lesz valami nekem való..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

HBrigi

2011. december 9.

Kicsit talán keményebb mint kellene, de nagyon szép a színe és tartós. Picit "melengetem" használat előtt, úgy könnyebb eldolgozni. Nem szabad közvetlenül az arcra kenni, ujjal kell felvinni, így szebb lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 9.

Biu

2011. november 6.

Lenyúzom vele az arcom amikor felviszem, így hát nem is használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Lenyúzom vele az arcom amikor felviszem, így hát nem is használom

doee

2011. november 1.

Elég nehezen vihető fel egyenletesen, a nagy dörzsöléstől és kenéstől sokszor nem derült ki számomra, milyen is valóban az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

adra

2011. szeptember 3.

Egyetértek wishes-el , a sötétebb árnyalatot vettem meg, hogy majd szépen eloszlatom halványan.. Hát mit ne mondjak C4el is nehéz lenne lerobbantani belőle megfelelő mennyiségűt... Szépen fekszik a dobozom alján... Egyébként szép színe lenne és a csomagolás nekem is tetszik.. Mindenesetre nem ért meg 1000 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

cirmok

2011. június 12.

ezt használom mindennapi arcpirosítóként, nagyon bevált. valóban figyelni kell a felvitelnél, de cserébe természetes és tartós színt ad. A hozzá tartozó rúzst is használom, és az is tetszik, hogy ennek a sorozatnak papír a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 12.

wishes

2011. június 1.

Borzasztó az állaga, egyszerűen lehetetlen felkenni rendesen. Az illata kellemes, de mire megyek vele így...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 1.