Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, Módosítva: 2011. június 1.

sky

2014. január 29.

Szép, természetes a színe, közepes pigmentáltságú, kissé nehézkes felvitel, rossz csomagolás. Hamar kiszáradt nálam sajnos, ezek után nehezen dolgozható el. Nekem nem elég tartós, túl "ragacsos textúrájú", kissé mozog az arcon (pedig nem járt le a termék szavatossága még mindig...). Elhasználtam félig, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

OAdrienn

2013. december 23.

Ez volt az első Alverde pirosítóm, de nem az utolsó. Csodás a csomagolása is, de a termék is fantasztikus. Annyira természetes színe van, mint egyik másik pirosítómnak sem. Pigmentált, tartós, picit sem porzik, könnyű vele dolgozni. Ráadásul finom rózsa illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

happyend

2013. március 10.

Azonnal beleszerettem a rózsás, mágneses csomagolásba és a benne rejlő termék sem okozott csalódást. Végül szemhéjpúderként használtam el a light rose árnyalatát, remélem nem fog érte senki megkövezni. :) Nagyon jó alap, könnyen keverhető más színekkel és jól tompítja a túl erős színeket, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

adabloggerina

2012. október 25.

Talán ezt mondanám a kedvenc pirosítómnak. Szépen pigmentált, üde, természetes pírt ad az arcomnak. Nagyon tartós és még az illata is finom. Kár, hogy már nem lehet kapni, mert vennék még legalább egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

krkrkr

2012. szeptember 18.

Nagyon kedvelem a rózsaszín árnyalatát. Szőkéknek tényleg telitalálat. Kár hogy limitált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

doee77

2012. április 19.

Nagyon szerettem, kár, hogy limitált volt és mivel sokat használtam, hamar fogyott. Természetes szín, kellemes rózsás illat - nagyon tartós nem volt, de az ára sem erre mutatott. A csomagolás pedig nagyon édes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

doee

2011. november 1.

Imádom.Sajnos limitált volt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Imádom.Sajnos limitált volt..

gwendolen

2011. június 23.

Alverde pirosítóit nagyon szeretem, imádom az illatukat, elég szolidak és szépek a színek, nekem 2 árnyalat is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 23.

csillag1219

2011. május 1.

Mindkettőt beszereztem, és nagyon szeretem őket. Nem hivalkodóak, az illatuk isteni és jól a helyükön maradnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

superhero

2011. március 28.

Gyönyörű selyemfényű arcpírt varázsol. Szolidan csillog. Tényleg rózsa illatú, nagyon praktikus, mágneses tetejű tégelyben. Nekem tartósnak tűnt és nem kell sok belőle. Kiváló annak, aki nem annyira a matt arcszínt szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.