Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

niksss00

2017. március 14.

Én is 2012-2013 környékén használtam, így meglepő lehet a "friss" véleményezésem, főleg, hogy már nem lehet kapni sajnos. Én nagyon szerettem, ez volt az egyetlen olyan alapozóm életem során amit megjegyeztem. Nagyon sajnálom, hogy nem lehet már kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Juti

2012. június 3.

Nagyon nem jött be.Túl sűrű,de mégsincs fedése,ezért még hígítva sem működik,csomósodik.Az enyémnek is szó szerint szaga van. 1csillagot is csak a natursága miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

kuklis.aniko

2012. április 4.

Beleza, ne is mondd. Utálom az "illatát" + használhatatlan. Kb 200 ft ért vettem szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Beleza

2012. január 20.

Rettenet, használhatatlan.Fel sem lehet kenni, kukacosodik, de rögtön, fedése nincs, arcot elnehezíti, illata inkább bűz. nagy csalódás ez az Alverde cucc is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

wishes

2011. augusztus 30.

1000 Ft-ért egészen jó alapozó! Tényleg mattít és azt kell hogy mondjam, meglepően tartós. Viszont illata túl erős, és egész arcra kenve a finise kicsit maszkszerű :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

TJudit

2011. április 22.

Nekem az eddig használt Alverde alapozók közül ez jött be a legjobban. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 22.